- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
213212.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $80.45 | $80.45 |
| 200+ | $32.10 | $6,420.00 |
| 500+ | $31.03 | $15,515.00 |
| 1000+ | $30.50 | $30,500.00 |
Technické špecifikácie 213212
di-soric - 213212 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako di-soric - 213212
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | di-soric |
| Napätie - Napájanie | 10V ~ 30V |
| Stýl ukončenia | Cable |
| tienenie | Unshielded |
| séria | - |
| Typ snímača | Inductive |
| Snímaná vzdialenosť | 0.079" (2mm) |
| Frekvencia odozvy | - |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | Cylinder |
| Balík | Retail Package |
| Typ výstupu | NPN-NO, 3-Wire |
| Prevádzková teplota | -25°C ~ 70°C (TA) |
| Materiál - Telo | Stainless Steel |
| Ochrana proti vniknutiu | IP67 |
| indikátor | LED |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Nepoužiteľné |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | Not Applicable |
| Status | Vendor Undefined |
| HTSUS | 8536.50.1900 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako di-soric 213212.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 213214 | 213215 | 213213 | 213218 |
| Výrobca | di-soric | di-soric | di-soric | di-soric |
| séria | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ snímača | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| tienenie | - | - | - | - |
| Napätie - Napájanie | - | - | - | - |
| Stýl ukončenia | - | - | - | - |
| indikátor | - | - | - | - |
| Frekvencia odozvy | - | - | - | - |
| Materiál - Telo | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Snímaná vzdialenosť | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stiahnite si 213212 PDF DataShety a dokumentáciu di-soric pre 213212 - di-soric.
2132187-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN GASKET FOR QSFP+ CAGE
2132114-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FML 22POS 0.100Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.