- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
206555.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $346.80 | $346.80 |
Technické špecifikácie 206555
di-soric - 206555 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako di-soric - 206555
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | di-soric |
| Napätie - Napájanie | 20V ~ 26V |
| séria | - |
| Metóda snímania | - |
| Snímaná vzdialenosť | 9.843" ~ 236.220" (250mm ~ 6m) |
| Doba odozvy | - |
| Balík | Retail Package |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Konfigurácia výstupu | NC/NO |
| Prevádzková teplota | -20°C ~ 40°C |
| Zdroj svetla | Infrared (880nm) |
| Ochrana proti vniknutiu | IP54, IP65 |
| Metóda pripojenia | Cable with Connector |
| Dĺžka kábla | 157.48" (4m) |
| Typ nastavenia | Adjustable |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Nepoužiteľné |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | Not Applicable |
| Status | Vendor Undefined |
| HTSUS | 8543.70.9000 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako di-soric 206555.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 206555 | 206551 | 206554 | 2065600250 |
| Výrobca | di-soric | di-soric | di-soric | Molex |
| Metóda snímania | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | IP54, IP65 | IP54, IP65 | IP54, IP65 | - |
| séria | - | - | - | 206560 |
| Prevádzková teplota | -20°C ~ 40°C | -10°C ~ 45°C | -10°C ~ 45°C | - |
| Doba odozvy | - | - | - | - |
| Dĺžka kábla | 157.48" (4m) | 157.48" (4m) | 157.48" (4m) | - |
| Napätie - Napájanie | 20V ~ 26V | 20.4V ~ 28.8V | 20.4V ~ 28.8V | - |
| Konfigurácia výstupu | NC/NO | PNP-NC | PNP-NC | - |
| Snímaná vzdialenosť | 9.843" ~ 236.220" (250mm ~ 6m) | 27.559" ~ 157.480" (700mm ~ 4m) | 27.559" ~ 157.480" (700mm ~ 4m) | - |
| Zdroj svetla | Infrared (880nm) | Infrared (880nm) | Infrared (880nm) | - |
| Metóda pripojenia | Cable with Connector | Cable | Cable | - |
| Balík | Retail Package | Retail Package | Retail Package | Bulk |
| Typ nastavenia | Adjustable | - | - | - |
Stiahnite si 206555 PDF DataShety a dokumentáciu di-soric pre 206555 - di-soric.
206541-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PLUG HSG 40POS
2065490-1TE Connectivity AMP Connectors5PR 8 COL 39 STK V REC ASSY 85 O
2065603-1TE Connectivity AMP Connectors4PR 14COL VERT HDR ASSY DBL WALL
206542-1TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineCONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
206545-1TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineCONN KEYING PLUG ZERO ENTRYVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.