DomovProduktyrezistoryChip rezistor - povrchová montážSR0805JR-7W82RL
Obrázok môže byť reprezentáciou.
Pozrite si špecifikácie podrobnosti o produkte.
VýSLOVNá VOľBA
Spôsob platby
SR0805JR-7W82RL - YAGEO
Výrobca Číslo dielu
SR0805JR-7W82RL
Výrobca
Yageo
Allelco Číslo dielu
98D-SR0805JR-7W82RL
záruka
1 rok záruka Allelco - Zistite viac
Stav skladu:
34,677 ks k dispozícii, nové a originálne
Opis dielov
RES 82 OHM 5% 1/4W 0805
balíček
0805
Dátový hárok
SR0805JR-7W82RL.pdf
Stav RoHs
Naša certifikácia
Skladom: 34677
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
množstvo Jednotková cena Ext.cena
Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú dane a náklady, ktoré sa vypočítajú na stránkach objednávky.
technické údaje
Technické špecifikácie SR0805JR-7W82RL
Atribút produktu Hodnota atribútu
Výrobca Yageo
tolerancia ±5%
Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria SR
odpor 82 Ohms
hodnotenie AEC-Q200
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm)