- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
SR Series, J,K,M Datasheet.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.032 | $0.03 |
Technické špecifikácie SR0805JR-7W82RL
YAGEO - SR0805JR-7W82RL Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako YAGEO - SR0805JR-7W82RL
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Yageo |
| tolerancia | ±5% |
| Teplotný koeficient | ±100ppm/°C |
| Balík dodávateľov zariadení | 0805 |
| Veľkosť / rozmer | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| séria | SR |
| odpor | 82 Ohms |
| hodnotenie | AEC-Q200 |
| Výkon (watty) | 0.25W, 1/4W |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | 0805 (2012 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet ukončení | 2 |
| Výška - sedenie (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Vlastnosti | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Poruchovosť | - |
| zloženie | Thick Film |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako YAGEO SR0805JR-7W82RL.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | SR0805JR-7W820RL | SR0805JR-7W82KL | SR0805JR-7W8R2L | SR0805JR-7W8K2L |
| Výrobca | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| zloženie | - | - | - | - |
| Teplotný koeficient | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| séria | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet ukončení | - | - | - | - |
| odpor | - | - | - | - |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
Stiahnite si SR0805JR-7W82RL PDF DataShety a dokumentáciu YAGEO pre SR0805JR-7W82RL - YAGEO.
SR0805JR-7W8K2LYAGEORES 8.2K OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W7K5LYAGEORES 7.5K OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W9R1LYAGEORES 9.1 OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W8R2LYAGEORES 8.2 OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W75KLYAGEORES 75K OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W7R5LYAGEORES 7.5 OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W75RLYAGEORES 75 OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W9K1LYAGEORES 9.1K OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W82KLYAGEORES 82K OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W910RLYAGEORES 910 OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W6R2LYAGEORES 6.2 OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W91RLYAGEORES 91 OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W91KLYAGEORES 91K OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W750RLYAGEORES 750 OHM 5% 1/4W 0805
SR0805JR-7W820RLYAGEORES 820 OHM 5% 1/4W 0805Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.