DomovProduktyrezistoryChip rezistor - povrchová montážRT0603BRD078R25L
RT0603BRD078R25L Image
Obrázok môže byť reprezentáciou.
Pozrite si špecifikácie podrobnosti o produkte.
VýSLOVNá VOľBA
Spôsob platby
RT0603BRD078R25L - YAGEO
Výrobca Číslo dielu
RT0603BRD078R25L
Výrobca
Yageo
Allelco Číslo dielu
98D-RT0603BRD078R25L
záruka
1 rok záruka Allelco - Zistite viac
Stav skladu:
44,289 ks k dispozícii, nové a originálne
Opis dielov
RES 8.25 OHM 0.1% 1/10W 0603
balíček
0603
Dátový hárok
RT0603BRD078R25.pdf
Stav RoHs
Naša certifikácia
Skladom: 44289
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
množstvo Jednotková cena Ext.cena
Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú dane a náklady, ktoré sa vypočítajú na stránkach objednávky.
technické údaje
Technické špecifikácie RT0603BRD078R25L
Atribút produktu Hodnota atribútu
Výrobca Yageo
tolerancia ±0.1%
Teplotný koeficient ±25ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603
Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RT
odpor 8.25 Ohms
hodnotenie -
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm)