DomovProduktyrezistoryChip rezistor - povrchová montážRC0402DR-071K13L
RC0402DR-071K13L Image
Obrázok môže byť reprezentáciou.
Pozrite si špecifikácie podrobnosti o produkte.
VýSLOVNá VOľBA
Spôsob platby
RC0402DR-071K13L - YAGEO
Výrobca Číslo dielu
RC0402DR-071K13L
Výrobca
Yageo
Allelco Číslo dielu
98D-RC0402DR-071K13L
záruka
1 rok záruka Allelco - Zistite viac
Stav skladu:
43,789 ks k dispozícii, nové a originálne
Opis dielov
RES 1.13K OHM 0.5% 1/16W 0402
balíček
0402
Dátový hárok
RC0402DR-071K13.pdf
Stav RoHs
Naša certifikácia
Skladom: 43789
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
množstvo Jednotková cena Ext.cena
Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú dane a náklady, ktoré sa vypočítajú na stránkach objednávky.
technické údaje
Technické špecifikácie RC0402DR-071K13L
Atribút produktu Hodnota atribútu
Výrobca Yageo
tolerancia ±0.5%
Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402
Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
séria RC_L
odpor 1.13 kOhms
hodnotenie -
Výkon (watty) 0.063W, 1/16W
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) 0.016" (0.40mm)