- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.86 | $0.86 |
Technické špecifikácie PSM7WSJB-15R
Yageo - PSM7WSJB-15R Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Yageo - PSM7WSJB-15R
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Yageo |
| tolerancia | ±5% |
| Teplotný koeficient | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - |
| Veľkosť / rozmer | 0.984" L x 0.354" W (25.00mm x 9.00mm) |
| séria | PSM |
| odpor | 15 Ohms |
| Výkon (watty) | 7W |
| obal | Bulk |
| Balík / puzdro | Radial |
| Ostatné mená | PSM7WSJB-15R-ND YAG1172 |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 350°C |
| Počet ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobca štandardná doba výroby | 25 Weeks |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - sedenie (Max) | 0.409" (10.40mm) |
| Vlastnosti | Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Poruchovosť | - |
| Detailný popis | 15 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound |
| zloženie | Wirewound |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Yageo PSM7WSJB-15R.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | PSM7WSJB-150R | PSM7WSJB-18R | PSM7WSJB-180R | PSM7WSJB-1K5 |
| Výrobca | Yageo | Yageo | Yageo | Yageo |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Stav voľného vodiča / RoHS | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| zloženie | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Detailný popis | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Teplotný koeficient | - | - | - | - |
| obal | - | - | - | - |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | - | - | - | - |
| Výrobca štandardná doba výroby | - | - | - | - |
| odpor | - | - | - | - |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| Počet ukončení | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| Ostatné mená | - | - | - | - |
Stiahnite si PSM7WSJB-15R PDF DataShety a dokumentáciu Yageo pre PSM7WSJB-15R - Yageo.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.