- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
Relay Coupler.pdfTechnické špecifikácie 8430050000
Weidmüller - 8430050000 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Weidmüller - 8430050000
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Weidmuller |
| Napätie - výstup (Max) | 24V |
| Napätie - Izolácia | - |
| Napätie - vpred (Vf) (typ) | - |
| Sýtosť VCE (Max) | - |
| Čas zapnutia / vypnutia (typ) | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - |
| séria | - |
| Doba nárastu / poklesu (typ) | - |
| Balík / puzdro | Module |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Typ výstupu | Transistor |
| Prevádzková teplota | -25°C ~ 60°C |
| Počet kanálov | 1 |
| Typ montáže | DIN Rail |
| Typ vstupu | DC |
| Súčasné pomer prenosu (Min) | - |
| Aktuálny prenosový pomer (Max) | - |
| Prúd - výstup / kanál | 500mA |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | Not Applicable |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Weidmüller 8430050000.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 8430090000 | 8430070000 | 8430060000 | 8430080000 |
| Výrobca | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Súčasné pomer prenosu (Min) | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Čas zapnutia / vypnutia (typ) | - | - | - | - |
| Sýtosť VCE (Max) | - | - | - | - |
| Napätie - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Aktuálny prenosový pomer (Max) | - | - | - | - |
| Doba nárastu / poklesu (typ) | - | - | - | - |
| Typ vstupu | - | - | - | Differential |
| Prúd - výstup / kanál | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Počet kanálov | - | - | - | - |
| Napätie - vpred (Vf) (typ) | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napätie - Izolácia | - | - | - | - |
Stiahnite si 8430050000 PDF DataShety a dokumentáciu Weidmüller pre 8430050000 - Weidmüller.
8430060000WeidmüllerOPTOISOLATOR TRANS MODULE
8430090000WeidmüllerOPTOISOLATOR TRANS MODULE
843011AGIDT (Renesas Electronics Corporation)
843004AGI-156LFRenesas Electronics America IncIC FREQ SYNTH 24TSSOP
8430080000WeidmüllerOPTOISOLATOR TRANS MODULE
843004AGI-156LFTRenesas Electronics America IncIC FREQ SYNTH 24TSSOP
8430070000WeidmüllerOPTOISOLATOR TRANS MODULE
8430100000WeidmüllerOPTOISOLATOR TRANS MODULEVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.