- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.143 | $3.14 |
Technické špecifikácie 1775292001
Weidmüller - 1775292001 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Weidmüller - 1775292001
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Weidmuller |
| Dĺžka drôtu | - |
| Rozchod vodiča alebo rozsah - mm² | - |
| Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG | - |
| Napätie - UL | 300 V |
| Napätie - IEC | 400 V |
| typ | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Krútiaci moment - skrutka | - |
| Stýl ukončenia | Solder |
| séria | Omnimate SL |
| Veľkosť skrutky | - |
| Pozície na úroveň | 8 |
| Zapojte káblový vstup | - |
| stúpanie | 0.200' (5.08mm) |
| Balík | Bulk |
| Prevádzková teplota | -50°C ~ 100°C |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Počet pozícií | 8 |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiálová miera horľavosti | UL94 V-0 |
| Výška izolácie | 0.335' (8.51mm) |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Materiál krytu | Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled |
| Orientácia záhlavia | 90°, Right Angle |
| Vlastnosti | Mating Flange, Solder Retention |
| Aktuálny - UL | 18.5 A |
| Prúd - IEC | 27.5A |
| Dĺžka chvosta kontaktu | 0.059' (1.50mm) |
| Kontaktné ukončenie párenia | Tin |
| Kontaktný materiál | Copper Alloy |
| farba | Black |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | V súlade RoHS |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Weidmüller 1775292001.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 1775282001 | 1775293001 | 1775322001 | 1775302001 |
| Výrobca | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller |
| Kontaktné ukončenie párenia | - | - | - | - |
| Veľkosť skrutky | - | - | - | - |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Dĺžka drôtu | - | - | - | - |
| Stýl ukončenia | - | - | - | - |
| Materiálová miera horľavosti | - | - | - | - |
| Rozchod vodiča alebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| stúpanie | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Dĺžka chvosta kontaktu | - | - | - | - |
| Krútiaci moment - skrutka | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Aktuálny - UL | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| farba | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pozície na úroveň | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Orientácia záhlavia | - | - | - | - |
| Výška izolácie | - | - | - | - |
| Napätie - UL | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Prúd - IEC | - | - | - | - |
| Zapojte káblový vstup | - | - | - | - |
| Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Napätie - IEC | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
Stiahnite si 1775292001 PDF DataShety a dokumentáciu Weidmüller pre 1775292001 - Weidmüller.
1775303001WeidmüllerTERM BLOCK HDR 9POS 90DEG 5.08MM
1775290-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SKT DIMM 240POS PCB
1775283001WeidmüllerTERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 5.08MM
1775284-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 3POS 2.5MM
1775317-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER SMD 4POS 2.5MM
1775290-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SKT DIMM 240POS PCB
1775275Phoenix ContactTERM BLK 2POS SIDE ENT 3.5MM PCB
1775276-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PCI EXP FMALE 280POS 0.039
1775323001WeidmüllerTERM BLOCK HDR 11POS 5.08MM
1775322001WeidmüllerTERM BLOCK HDR 11POS 5.08MM
1775313001WeidmüllerTERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM
1775282001WeidmüllerTERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 5.08MM
1775277Honeywell Sensing and Productivity SolutionsAERO SENSOR COMPONENT
1775302001WeidmüllerTERM BLOCK HDR 9POS 90DEG 5.08MM
1775322-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN FPC TOP 6POS 0.5MM R/AVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.