- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
AR Series Datasheet.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.14 | $0.14 |
Technické špecifikácie AR02BTC2212
Viking Tech - AR02BTC2212 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Viking Tech - AR02BTC2212
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Viking Tech |
| tolerancia | ±0.1% |
| Teplotný koeficient | ±25ppm/°C |
| Balík dodávateľov zariadení | 0402 |
| Veľkosť / rozmer | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| séria | AR |
| odpor | 22.1 kOhms |
| hodnotenie | - |
| Výkon (watty) | 0.063W, 1/16W |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet ukončení | 2 |
| Výška - sedenie (Max) | 0.014" (0.35mm) |
| Vlastnosti | - |
| Poruchovosť | - |
| zloženie | Thin Film |
| Základné číslo produktu | AR02BTC |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH info available upon request |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Viking Tech AR02BTC2212.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | AR02BTC2201 | AR02BTC2202A | AR02BTC2432A | AR02BTC2200 |
| Výrobca | Viking Tech | Viking Tech | Viking Tech | Viking Tech |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| odpor | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Teplotný koeficient | - | - | - | - |
| Počet ukončení | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| zloženie | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| séria | - | - | - | - |
Stiahnite si AR02BTC2212 PDF DataShety a dokumentáciu Viking Tech pre AR02BTC2212 - Viking Tech.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.