- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
VI/VE-200 Family.pdfDizajnové zdroje
VI-200, VI-J00 Design Guide, Appl Manual.pdfEnvironmentálne informácie
Vicor REACH.pdfTechnické špecifikácie VI-22W-MW-B1
Vicor Corporation - VI-22W-MW-B1 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Vicor Corporation - VI-22W-MW-B1
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Vicor |
| Napätie - výstup 3 | - |
| Napätie - výstup 2 | - |
| Napätie - výstup 1 | 5.5V |
| Napätie - Izolácia | 3 kV |
| Napätie - vstup (min) | 21V |
| Napätie - vstup (Max) | 56V |
| typ | Isolated Module |
| Veľkosť / rozmer | 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm) |
| séria | VI-200™ (100W) |
| Výkon (watty) | 100 W |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | Full Brick |
| Balík | Bulk |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 85°C |
| Počet výstupov | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Vlastnosti | OCP, OTP, OVP, SCP |
| efektívnosť | 90% |
| Prúd - výstup (Max) | 18.18A |
| Základné číslo produktu | VI-22W |
| aplikácia | ITE (Commercial) |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS nie je v súlade |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | Not Applicable |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Vicor Corporation VI-22W-MW-B1.
| Atribút produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | VI-22W-MX-B1 | VI-22W-MW-F1 | VI-22W-MW-F4 | VI-22W-MW-F3 |
| Výrobca | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napätie - výstup 3 | - | - | - | - |
| efektívnosť | - | - | - | - |
| Napätie - výstup 2 | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Počet výstupov | - | - | - | - |
| Napätie - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| séria | - | - | - | - |
| Napätie - Izolácia | - | - | - | - |
| Napätie - výstup 1 | - | - | - | - |
| Prúd - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napätie - vstup (min) | - | - | - | - |
Stiahnite si VI-22W-MW-B1 PDF DataShety a dokumentáciu Vicor Corporation pre VI-22W-MW-B1 - Vicor Corporation.
VI-22W-MX-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.5V 75W
VI-22W-IY-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.5V 50WVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.