DomovProduktyNapájacie zdroje - montáž na doskuDC DC konvertoryTIM 3.5-1213SM
TIM 3.5-1213SM Image
Obrázok môže byť reprezentáciou.
Pozrite si špecifikácie podrobnosti o produkte.
VýSLOVNá VOľBA
Spôsob platby
TIM 3.5-1213SM - Traco Power
Výrobca Číslo dielu
TIM 3.5-1213SM
Výrobca
TRACO Power
Allelco Číslo dielu
98D-TIM 3.5-1213SM
záruka
1 rok záruka Allelco - Zistite viac
Stav skladu:
32,560 ks k dispozícii, nové a originálne
Opis dielov
DC DC CONVERTER 15V 3.5W
balíček
16-SMD Module, 7 Leads
Dátový hárok
TIM 3.5-1213SM.pdf
Ďalšie súvisiace dokumenty
TIM 35SM Certs.pdf
Stav RoHs
ROHS3 kompatibilný
Naša certifikácia
Skladom: 32560
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
množstvo Jednotková cena Ext.cena
Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú dane a náklady, ktoré sa vypočítajú na stránkach objednávky.
technické údaje
Technické špecifikácie TIM 3.5-1213SM
Atribút produktu Hodnota atribútu
Výrobca TRACO Power
Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 15V
Napätie - Izolácia 5 kV
Napätie - vstup (min) 9V
Napätie - vstup (Max) 18V
typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení -
Veľkosť / rozmer 0.96" L x 0.57" W x 0.41" H (24.3mm x 14.4mm x 10.5mm)
séria TIM 3.5SM (3.5W)
Výkon (watty) 3.5 W
Balík / puzdro 16-SMD Module, 7 Leads
Balík Tube
Prevádzková teplota -40°C ~ 90°C (With Derating)
Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount
Vlastnosti Remote On/Off, OVP, SCP
efektívnosť 82%
Prúd - výstup (Max) 234mA
Základné číslo produktu TIM 3.5
aplikácia Medical
Klasifikácie životného prostredia a vývozu
ATRIBúT POPIS
Stav RoHs ROHS3 kompatibilný
Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) 2A (4 Weeks)