- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Ďalšie súvisiace dokumenty
TIM 35SM Certs.pdfHTML Datashet
TIM 3.5SM Series, 3.5 Watt Datasheet.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $65.89 | $65.89 |
| 200+ | $26.29 | $5,258.00 |
| 500+ | $25.41 | $12,705.00 |
| 1000+ | $24.98 | $24,980.00 |
Technické špecifikácie TIM 3.5-1213SM
Traco Power - TIM 3.5-1213SM Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Traco Power - TIM 3.5-1213SM
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | TRACO Power |
| Napätie - výstup 4 | - |
| Napätie - výstup 3 | - |
| Napätie - výstup 2 | - |
| Napätie - výstup 1 | 15V |
| Napätie - Izolácia | 5 kV |
| Napätie - vstup (min) | 9V |
| Napätie - vstup (Max) | 18V |
| typ | Isolated Module |
| Balík dodávateľov zariadení | - |
| Veľkosť / rozmer | 0.96" L x 0.57" W x 0.41" H (24.3mm x 14.4mm x 10.5mm) |
| séria | TIM 3.5SM (3.5W) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výkon (watty) | 3.5 W |
| Balík / puzdro | 16-SMD Module, 7 Leads |
| Balík | Tube |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 90°C (With Derating) |
| Počet výstupov | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Vlastnosti | Remote On/Off, OVP, SCP |
| efektívnosť | 82% |
| Prúd - výstup (Max) | 234mA |
| Základné číslo produktu | TIM 3.5 |
| aplikácia | Medical |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 2A (4 Weeks) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Traco Power TIM 3.5-1213SM.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | TIM 3.5-1211SM | TIM 3.5-1219SM | TIM 3.5-1215SM | TIM 3.5-1212SM |
| Výrobca | Traco Power | Traco Power | Traco Power | Traco Power |
| séria | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| Napätie - výstup 3 | - | - | - | - |
| Napätie - vstup (min) | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Napätie - výstup 2 | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napätie - Izolácia | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| typ | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napätie - výstup 1 | - | - | - | - |
| efektívnosť | - | - | - | - |
| Napätie - výstup 4 | - | - | - | - |
| Prúd - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Počet výstupov | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napätie - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stiahnite si TIM 3.5-1213SM PDF DataShety a dokumentáciu Traco Power pre TIM 3.5-1213SM - Traco Power.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.