- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Environmentálne informácie
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.695 | $6.70 |
Technické špecifikácie SMH152-LPPE-D49-SP-BK
Sullins Connector Solutions - SMH152-LPPE-D49-SP-BK Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Sullins Connector Solutions - SMH152-LPPE-D49-SP-BK
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Sullins Connector Solutions |
| Napätie | - |
| ukončenie | Solder |
| Štýl | Board to Board |
| zakrytie | Unshrouded |
| séria | SMH |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | 0.039' (1.00mm) |
| Pitch - párenie | 0.039' (1.00mm) |
| Balík | Tube |
| Celková dĺžka kontaktu | - |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet riadkov | 2 |
| Počet nabitých pozícií | All |
| Počet pozícií | 98 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiálová miera horľavosti | UL94 V-0 |
| Priradené výšivky stohovania | - |
| Izolačný materiál | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výška izolácie | 0.059' (1.50mm) |
| Farba izolácie | Black |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Vlastnosti | Board Guide |
| Typ upevnenia | Push-Pull |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 1A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square |
| Kontaktný materiál | Phosphor Bronze |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | - |
| Dĺžka kontaktu - párenie | 0.075' (1.90mm) |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | Flash |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | Flash |
| Kontakt Dokončiť - Post | Gold |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Gold |
| Typ konektora | Header |
| Základné číslo produktu | SMH152 |
| aplikácia | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Sullins Connector Solutions SMH152-LPPE-D49-SP-BK.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | SMH152-LPPE-D48-SP-BK | SMH152-LPPE-D45-SP-BK | SMH152-LPPE-D49-SM-BK | SMH152-LPPE-D46-SP-BK |
| Výrobca | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Typ konektora | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Pitch - párenie | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - Post | - | - | - | - |
| Štýl | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Celková dĺžka kontaktu | - | - | - | - |
| Počet nabitých pozícií | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Izolačný materiál | - | - | - | - |
| Priradené výšivky stohovania | - | - | - | - |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | - | - | - | - |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - | - | - | - |
| zakrytie | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Farba izolácie | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | - | - | - | - |
| Typ upevnenia | - | - | - | - |
| Materiálová miera horľavosti | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dĺžka kontaktu - párenie | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Výška izolácie | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Napätie | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | - | - | - | - |
Stiahnite si SMH152-LPPE-D49-SP-BK PDF DataShety a dokumentáciu Sullins Connector Solutions pre SMH152-LPPE-D49-SP-BK - Sullins Connector Solutions.
SMH152-LPSE-D03-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 6POS 1MM
SMH152-LPPE-D46-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 92POS 1MM
SMH152-LPPE-D49-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 98POS 1MM
SMH152-LPPE-D47-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 94POS 1MM
SMH152-LPSE-D02-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 4POS 1MM
SMH152-LPSE-D05-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 10POS 1MM
SMH152-LPSE-D03-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 6POS 1MM
SMH152-LPPE-D47-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 94POS 1MM
SMH152-LPSE-D04-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 8POS 1MM
SMH152-LPPE-D50-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 100POS 1MM
SMH152-LPPE-D45-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 90POS 1MM
SMH152-LPSE-D04-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 8POS 1MM
SMH152-LPPE-D45-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 90POS 1MM
SMH152-LPPE-D48-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 96POS 1MM
SMH152-LPPE-D46-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 92POS 1MM
SMH152-LPPE-D50-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 100POS 1MM
SMH152-LPPE-D48-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 96POS 1MMVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.