- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datashet
Cylindrical Battery Holders.pdfEnvironmentálne informácie
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.398 | $3.40 |
Technické špecifikácie ECC06DRMZ
Sullins Connector Solutions - ECC06DRMZ Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Sullins Connector Solutions - ECC06DRMZ
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Sullins Connector Solutions |
| ukončenie | Wire Wrap |
| séria | - |
| Prečítajte si | Dual |
| stúpanie | 0.100' (2.54mm) |
| Balík | Tray |
| Prevádzková teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet riadkov | 2 |
| Počet pozícií / Bay / Row | 6 |
| Počet pozícií | 12 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - Izolácia | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| rod | Female |
| Funkcia príruby | Flush Mount, Side Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Vlastnosti | - |
| Typ kontaktu | Loop Bellows |
| Kontaktný materiál | Phosphor Bronze |
| Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Dokončiť | Gold |
| farba | - |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Hrúbka karty | 0.062' (1.57mm) |
| Základné číslo produktu | ECC06 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Sullins Connector Solutions ECC06DRMZ.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | ECC06DRMN-S288 | ECC06DRMS-S288 | ECC06DRMS | ECC06DRMH-S288 |
| Výrobca | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Počet pozícií / Bay / Row | - | - | - | - |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť | - | - | - | - |
| stúpanie | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| séria | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Hrúbka karty | - | - | - | - |
| Prečítajte si | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Materiál - Izolácia | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| rod | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| farba | - | - | - | - |
| Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku | - | - | - | - |
| Funkcia príruby | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
Stiahnite si ECC06DRMZ PDF DataShety a dokumentáciu Sullins Connector Solutions pre ECC06DRMZ - Sullins Connector Solutions.
ECC06DRMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRMT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRSDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRMSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRSHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRMTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRSD-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRSNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRSI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRSN-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRMN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRSH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRMI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRMH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRSD-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRMS-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
ECC06DRSISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.