- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
Cylindrical Battery Holders.pdfEnvironmentálne informácie
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $18.517 | $18.52 |
Technické špecifikácie ABM36DRYS
Sullins Connector Solutions - ABM36DRYS Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Sullins Connector Solutions - ABM36DRYS
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Sullins Connector Solutions |
| ukončenie | Solder |
| séria | - |
| Prečítajte si | Dual |
| stúpanie | 0.156' (3.96mm) |
| Balík | Tray |
| Prevádzková teplota | -65°C ~ 150°C |
| Počet riadkov | 2 |
| Počet pozícií / Bay / Row | 36 |
| Počet pozícií | 72 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - Izolácia | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| rod | Female |
| Funkcia príruby | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Vlastnosti | - |
| Typ kontaktu | Full Bellows |
| Kontaktný materiál | Beryllium Copper |
| Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Dokončiť | Gold |
| farba | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Hrúbka karty | 0.062' (1.57mm) |
| Základné číslo produktu | ABM36 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | Not Applicable |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Sullins Connector Solutions ABM36DRYS.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | ABM36DRYI-S13 | ABM36DRYH-S37 | ABM36DRYN-S37 | ABM36DRYI-S37 |
| Výrobca | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Kontakt Dokončiť | - | - | - | - |
| stúpanie | - | - | - | - |
| farba | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Funkcia príruby | - | - | - | - |
| Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Hrúbka karty | - | - | - | - |
| Prečítajte si | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Materiál - Izolácia | - | - | - | - |
| Počet pozícií / Bay / Row | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
Stiahnite si ABM36DRYS PDF DataShety a dokumentáciu Sullins Connector Solutions pre ABM36DRYS - Sullins Connector Solutions.
ABM36DRYH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DSEF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DRYN-S37Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DRYI-S37Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DRYHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DSASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DSANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DRYNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DSAHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DRYISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DRYS-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DRYH-S37Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DSAISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DRYN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DSEFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DSEF-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DRYS-S37Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
ABM36DRYI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.