- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datashet
RMCS Series.pdfDataShety
RMCS Series.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.004 | $0.00 |
Technické špecifikácie RMCS0402FT56R2
Stackpole Electronics Inc - RMCS0402FT56R2 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Stackpole Electronics Inc - RMCS0402FT56R2
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Stackpole Electronics, Inc. |
| tolerancia | ±1% |
| Teplotný koeficient | ±100ppm/°C |
| Balík dodávateľov zariadení | 0402 |
| Veľkosť / rozmer | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| séria | RMCS |
| odpor | 56.2 Ohms |
| hodnotenie | - |
| Výkon (watty) | 0.063W, 1/16W |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet ukončení | 2 |
| Výška - sedenie (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Vlastnosti | Anti-Sulfur |
| Poruchovosť | - |
| zloženie | Thick Film |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Stackpole Electronics Inc RMCS0402FT56R2.
| Atribút produktu | ||
|---|---|---|
| Číslo dielu | RMCS0402FT56R2 | RN55E1821CB14 |
| Výrobca | Stackpole Electronics Inc | Vishay Dale |
| Teplotný koeficient | ±100ppm/°C | ±25ppm/°C |
| hodnotenie | - | - |
| Počet ukončení | 2 | 2 |
| Veľkosť / rozmer | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | 0.090' Dia x 0.240' L (2.29mm x 6.10mm) |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| odpor | 56.2 Ohms | 1.82 kOhms |
| Poruchovosť | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | 0402 | Axial |
| Balík / puzdro | 0402 (1005 Metric) | Axial |
| tolerancia | ±1% | ±0.25% |
| Vlastnosti | Anti-Sulfur | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Výkon (watty) | 0.063W, 1/16W | 0.125W, 1/8W |
| Výška - sedenie (Max) | 0.018" (0.45mm) | - |
| zloženie | Thick Film | Metal Film |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 155°C | -65°C ~ 175°C |
| séria | RMCS | Military, MIL-R-10509/7, RN55 |
Stiahnite si RMCS0402FT56R2 PDF DataShety a dokumentáciu Stackpole Electronics Inc pre RMCS0402FT56R2 - Stackpole Electronics Inc.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.