- Jess***Jones
- 2026/04/17
Environmentálne informácie
California Prop 65.pdf Stackpole REACH.pdf Stackpole RoHS Series List.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.006 | $0.01 |
Technické špecifikácie RMCP0201FT49R9
Stackpole Electronics Inc - RMCP0201FT49R9 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Stackpole Electronics Inc - RMCP0201FT49R9
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Stackpole Electronics, Inc. |
| tolerancia | ±1% |
| Teplotný koeficient | ±200ppm/°C |
| Balík dodávateľov zariadení | 0201 |
| Veľkosť / rozmer | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| séria | RMCP |
| odpor | 49.9 Ohms |
| Výkon (watty) | 0.063W, 1/16W |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | 0201 (0603 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet ukončení | 2 |
| Výška - sedenie (Max) | 0.010" (0.26mm) |
| Vlastnosti | - |
| Poruchovosť | - |
| zloženie | Thick Film |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Stackpole Electronics Inc RMCP0201FT49R9.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | RMCP0201FT15R0 | RMCP0201FT33R2 | RMCP0201FT100R | RMCP0201FT121R |
| Výrobca | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| séria | - | - | - | - |
| Počet ukončení | - | - | - | - |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| odpor | - | - | - | - |
| Teplotný koeficient | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| zloženie | - | - | - | - |
Stiahnite si RMCP0201FT49R9 PDF DataShety a dokumentáciu Stackpole Electronics Inc pre RMCP0201FT49R9 - Stackpole Electronics Inc.
RMCP0201FT100KStackpole Electronics IncRES 100K OHM 1% 1/16W 0201
RMCP0201FT33R2Stackpole Electronics IncRES 33.2 OHM 1% 1/16W 0201
RMCP0201FT15R0Stackpole Electronics IncRES 15 OHM 1% 1/16W 0201
RMCP0201FT100RStackpole Electronics IncRES 100 OHM 1% 1/16W 0201
RMCH0805CTS100KSEIVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.