- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datashet
MLFA Series.pdfDataShety
MLFA Series.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.076 | $0.08 |
Technické špecifikácie MLFA1FTC5K10
Stackpole Electronics Inc - MLFA1FTC5K10 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Stackpole Electronics Inc - MLFA1FTC5K10
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Stackpole Electronics, Inc. |
| tolerancia | ±1% |
| Teplotný koeficient | ±50ppm/°C |
| Balík dodávateľov zariadení | 0207 |
| Veľkosť / rozmer | 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) |
| séria | MLFA |
| odpor | 5.1 kOhms |
| hodnotenie | AEC-Q200 |
| Výkon (watty) | 1W |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | MELF, 0207 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet ukončení | 2 |
| Výška - sedenie (Max) | - |
| Vlastnosti | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Poruchovosť | - |
| zloženie | Thin Film |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Stackpole Electronics Inc MLFA1FTC5K10.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | MLFA1FTC5K60 | MLFA1FTC51K0 | MLFA1FTC510R | MLFA1FTC51R0 |
| Výrobca | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Teplotný koeficient | - | - | - | - |
| Poruchovosť | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| séria | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| odpor | - | - | - | - |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Počet ukončení | - | - | - | - |
| zloženie | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
Stiahnite si MLFA1FTC5K10 PDF DataShety a dokumentáciu Stackpole Electronics Inc pre MLFA1FTC5K10 - Stackpole Electronics Inc.
MLFA1FTC5R10Stackpole Electronics IncRES 5.1 OHM 1% 1W MELF 0207
MLFA1FTC680RStackpole Electronics IncRES 680 OHM 1% 1W MELF 0207
MLFA1FTC51R0Stackpole Electronics IncRES 51 OHM 1% 1W MELF 0207
MLFA1FTC5R60Stackpole Electronics IncRES 5.6 OHM 1% 1W MELF 0207
MLFA1FTC51K0Stackpole Electronics IncRES 51K OHM 1% 1W MELF 0207
MLFA1FTC680KStackpole Electronics IncRES 680K OHM 1% 1W MELF 0207
MLFA1FTC510KStackpole Electronics IncRES 510K OHM 1% 1W MELF 0207
MLFA1FTC5K60Stackpole Electronics IncRES 5.6K OHM 1% 1W MELF 0207
MLFA1FTC620RStackpole Electronics IncRES 620 OHM 1% 1W MELF 0207
MLFA1FTC620KStackpole Electronics IncRES 620K OHM 1% 1W MELF 0207
MLFA1FTC62K0Stackpole Electronics IncRES 62K OHM 1% 1W MELF 0207
MLFA1FTC510RStackpole Electronics IncRES 510 OHM 1% 1W MELF 0207
MLFA1FTC62R0Stackpole Electronics IncRES 62 OHM 1% 1W MELF 0207Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.