- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
LP Series Datasheet.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.29 | $0.29 |
| 200+ | $0.116 | $23.20 |
| 500+ | $0.112 | $56.00 |
| 1000+ | $0.11 | $110.00 |
Technické špecifikácie LP2618MT220
Stackpole Electronics Inc - LP2618MT220 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Stackpole Electronics Inc - LP2618MT220
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Stackpole Electronics, Inc. |
| typ | - |
| tolerancia | ±20% |
| Balík dodávateľov zariadení | - |
| Veľkosť / rozmer | 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) |
| tienenie | Unshielded |
| séria | LP |
| hodnotenie | - |
| Q @ Freq | - |
| Balík / puzdro | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jadro | - |
| Frekvencia indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnosť | 22 µH |
| Výška - sedenie (Max) | 0.115" (2.92mm) |
| Frekvencia - vlastná rezonancia | - |
| Vlastnosti | - |
| DC odpor (DCR) | 370mOhm Max |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 700 mA |
| Prúd - saturácia (ISAT) | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Stackpole Electronics Inc LP2618MT220.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | LP2618MT2R2 | LP2618MT470 | LP2618MT330 | LP2618MT100 |
| Výrobca | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiál - jadro | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frekvencia indukčnosti - test | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Prúd - saturácia (ISAT) | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| tienenie | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| indukčnosť | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| DC odpor (DCR) | - | - | - | - |
| Frekvencia - vlastná rezonancia | - | - | - | - |
Stiahnite si LP2618MT220 PDF DataShety a dokumentáciu Stackpole Electronics Inc pre LP2618MT220 - Stackpole Electronics Inc.
LP270F23CETCTS-Frequency ControlsCRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD
LP2618MT3R3Stackpole Electronics Inc1608, 20%, T&R, 3R3 Inductance (
LP260F35CDTCTS-Frequency ControlsCRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
LP260F35IETCTS-Frequency ControlsCRYSTAL 26.0000MHZ 20PF SMD
LP260F35CETCTS-Frequency ControlsCRYSTAL 26.0000MHZ 20PF SMD
LP2618MT100Stackpole Electronics Inc1608, 20%, T&R, 100 Inductance (
LP260F33CDTCTS-Frequency ControlsCRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
LP260F33IETCTS-Frequency ControlsCRYSTAL 26.0000MHZ 20PF SMD
LP2618MT330Stackpole Electronics Inc1608, 20%, T&R, 330 Inductance (
LP260F33CETCTS-Frequency ControlsCRYSTAL 26.0000MHZ 20PF SMD
LP260F35IDTCTS-Frequency ControlsCRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
LP2618MT470Stackpole Electronics Inc1608, 20%, T&R, 470 Inductance (
LP2618MT2R2Stackpole Electronics Inc1608, 20%, T&R, 2R2 Inductance (
LP260F33IDTCTS-Frequency ControlsCRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
LP270F23CDTCTS-Frequency ControlsCRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
LP2706TLXNS
LP2671LD-3.3NS
LP2703AVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.