- Jess***Jones
- 2026/04/17
listoch
SiT9005.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.22 | $6.22 |
Technické špecifikácie SIT9005ACT2D-33EI
SiTime - SIT9005ACT2D-33EI Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako SiTime - SIT9005ACT2D-33EI
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | SiTime |
| Napätie - Napájanie | 3.3V |
| typ | SSXO |
| Šírka pásma šírenia spektra | -2.36%, Down Spread |
| Veľkosť / rozmer | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| séria | SIT9005 |
| hodnotenie | - |
| Programovateľný typ | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Balík / puzdro | 4-SMD, No Lead |
| Výkon | LVCMOS |
| Prevádzková teplota | -20°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| výška | 0.030" (0.76mm) |
| funkcie | Enable/Disable |
| Frekvenčná stabilita (spolu) | - |
| Frekvenčná stabilita | ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm |
| Detailný popis | SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Prúd - Napájanie (Max) | 6.5mA |
| Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) | 6.5mA |
| Základný rezonátor | MEMS |
| Dostupný frekvenčný rozsah | 1MHz ~ 141MHz |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako SiTime SIT9005ACT2D-33EI.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | SIT9005ACT2D-33EP | SIT9005ACT2D-33EL | SIT9005ACT2D-33EB | SIT9005ACT2D-33EF |
| Výrobca | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Výkon | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napätie - Napájanie | - | - | - | - |
| Detailný popis | - | - | - | - |
| Prúd - Napájanie (Max) | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| funkcie | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| výška | - | - | - | - |
| Základný rezonátor | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Programovateľný typ | - | - | - | - |
| Dostupný frekvenčný rozsah | - | - | - | - |
| Frekvenčná stabilita | - | - | - | - |
| Šírka pásma šírenia spektra | - | - | - | - |
| Frekvenčná stabilita (spolu) | - | - | - | - |
| Stav voľného vodiča / RoHS | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
Stiahnite si SIT9005ACT2D-33EI PDF DataShety a dokumentáciu SiTime pre SIT9005ACT2D-33EI - SiTime.
SIT9005ACT2D-33ELSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33EOSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33EBSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33EFSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33EASiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33NASiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33DPSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33EJSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33EHSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33EDSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33EKSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33EMSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33ENSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33EESiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33NBSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33ECSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33EGSiTimeOSC MEMS
SIT9005ACT2D-33EPSiTimeOSC MEMSVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.