- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.657 | $0.66 |
Technické špecifikácie SIT1602BIU8-30E
SiTime - SIT1602BIU8-30E Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako SiTime - SIT1602BIU8-30E
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | SiTime |
| Napätie - Napájanie | 3V |
| typ | XO (Standard) |
| Šírka pásma šírenia spektra | - |
| Veľkosť / rozmer | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| séria | SiT1602 |
| hodnotenie | - |
| Programovateľný typ | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| obal | Tube |
| Balík / puzdro | 4-SMD, No Lead |
| Výkon | LVCMOS |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| výška | 0.039" (1.00mm) |
| funkcie | Enable/Disable |
| Frekvenčná stabilita (spolu) | ±20ppm |
| Frekvenčná stabilita | - |
| Detailný popis | XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Prúd - Napájanie (Max) | 4.5mA |
| Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) | 4.2mA |
| Základný rezonátor | MEMS |
| Dostupný frekvenčný rozsah | 3.57MHz ~ 77.76MHz |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako SiTime SIT1602BIU8-30E.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | SIT1602BIU8-33E | SIT1602BIU8-30S | SIT1602BIU8-18E | SIT1602BIU8-28E |
| Výrobca | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Frekvenčná stabilita (spolu) | - | - | - | - |
| Programovateľný typ | - | - | - | - |
| Detailný popis | - | - | - | - |
| Dostupný frekvenčný rozsah | - | - | - | - |
| Šírka pásma šírenia spektra | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Základný rezonátor | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Stav voľného vodiča / RoHS | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napätie - Napájanie | - | - | - | - |
| Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Výkon | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Prúd - Napájanie (Max) | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Frekvenčná stabilita | - | - | - | - |
| obal | - | - | - | - |
| funkcie | - | - | - | - |
| výška | - | - | - | - |
Stiahnite si SIT1602BIU8-30E PDF DataShety a dokumentáciu SiTime pre SIT1602BIU8-30E - SiTime.
SIT1604AI-32-33E-24.000000YSiTime
SIT1604AI-11-33E-20.000000ESiTimeVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.