- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $9.04 | $9.04 |
Technické špecifikácie TW-17-12-L-D-625-340
Samtec Inc. - TW-17-12-L-D-625-340 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Samtec Inc. - TW-17-12-L-D-625-340
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Samtec, Inc. |
| ukončenie | Solder |
| séria | TW |
| Rozstup riadkov | 0.079" (2.00mm) |
| stúpanie | 0.079" (2.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Počet riadkov | 2 |
| Počet pozícií | 34 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Dĺžka - chvost | 0.340" (8.636mm) |
| Dĺžka - výška stohu | 0.625" (15.875mm) |
| Dĺžka - pošta (párenie) | 0.145" (3.683mm) |
| Dĺžka - celkový čap | 1.110" (28.194mm) |
| Kontakt Povrchová úprava - Post (párenie) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Dokončiť - Post (párenie) | Gold |
| farba | Black |
| Základné číslo produktu | TW-17-12 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Samtec Inc. TW-17-12-L-D-625-340.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | TW-17-12-L-D-625-300 | TW-17-12-L-D-650-110 | TW-17-12-L-D-825-120 | TW-17-12-L-D-805-120 |
| Výrobca | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Dĺžka - celkový čap | - | - | - | - |
| Rozstup riadkov | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| séria | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - Post (párenie) | - | - | - | - |
| Kontakt Povrchová úprava - Post (párenie) | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| stúpanie | - | - | - | - |
| Dĺžka - pošta (párenie) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| farba | - | - | - | - |
| Dĺžka - chvost | - | - | - | - |
| Dĺžka - výška stohu | - | - | - | - |
TW-17-12-L-D-805-125Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-G-D-820-145Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-L-D-590-160Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-G-D-660-150Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-L-D-810-157Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-L-D-890-110Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-G-D-676-196Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-L-D-650-110Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-L-D-750-120Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-L-D-860-150Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-G-D-775-095Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-L-D-825-120Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-L-D-650-185Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-G-D-730-190Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-G-D-810-157Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-L-D-625-300Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-G-D-800-100Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POS
TW-17-12-L-D-805-120Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 34POSVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.