- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické špecifikácie MW-04-03-G-D-140-120
Samtec Inc. - MW-04-03-G-D-140-120 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Samtec Inc. - MW-04-03-G-D-140-120
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Samtec, Inc. |
| ukončenie | Solder |
| séria | Flex Stack, MW |
| Rozstup riadkov | 0.039" (1.00mm) |
| stúpanie | 0.039" (1.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Počet riadkov | 2 |
| Počet pozícií | 8 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Dĺžka - chvost | - |
| Dĺžka - výška stohu | 0.140" (3.556mm) |
| Dĺžka - pošta (párenie) | 0.120" (3.048mm) |
| Dĺžka - celkový čap | 0.260" (6.604mm) |
| Kontakt Povrchová úprava - Post (párenie) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Dokončiť - Post (párenie) | Gold |
| farba | Black, Natural |
| Základné číslo produktu | MW-04-03 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Samtec Inc. MW-04-03-G-D-140-120.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | MW-04-03-G-D-140-150 | MW-04-03-G-D-140-110 | MW-04-03-G-D-135-125 | MW-04-03-G-D-142-157 |
| Výrobca | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| stúpanie | - | - | - | - |
| Dĺžka - výška stohu | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakt Povrchová úprava - Post (párenie) | - | - | - | - |
| farba | - | - | - | - |
| Rozstup riadkov | - | - | - | - |
| Dĺžka - pošta (párenie) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dĺžka - chvost | - | - | - | - |
| Dĺžka - celkový čap | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - Post (párenie) | - | - | - | - |
MW-04-03-G-D-147-065Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-142-157Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-142-088Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-142-065Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-135-125Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-137-066Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-145-065Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-138-065Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-140-110Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-135-080Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-140-150Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-147-075Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-146-079Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-136-065-TRSamtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-137-083Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-136-065Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
MW-04-03-G-D-147-075-TRSamtec, Inc.1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA
MW-04-03-G-D-135-122Samtec Inc.CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMDVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.