- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.22 | $1.22 |
| 10+ | $1.189 | $11.89 |
| 30+ | $1.169 | $35.07 |
| 100+ | $1.148 | $114.80 |
Technické špecifikácie CLP-103-02-G-D-A
Samtec Inc. - CLP-103-02-G-D-A Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Samtec Inc. - CLP-103-02-G-D-A
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Samtec, Inc. |
| Napätie | 240VAC, 330VDC |
| ukončenie | Solder |
| Štýl | Board to Board |
| séria | CLP |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | 0.050' (1.27mm) |
| Pitch - párenie | 0.050' (1.27mm) |
| Balík | Bag |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet riadkov | 2 |
| Počet nabitých pozícií | All |
| Počet pozícií | 6 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiálová miera horľavosti | UL94 V-0 |
| Priradené výšivky stohovania | - |
| Izolačný materiál | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Výška izolácie | 0.084' (2.14mm) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Farba izolácie | Black |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Vlastnosti | Board Guide |
| Typ upevnenia | Push-Pull |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 3.3A per Contact |
| Typ kontaktu | Female Socket |
| Tvar kontaktu | Square |
| Kontaktný materiál | Phosphor Bronze |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | - |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Dokončiť - Post | Gold |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Gold |
| Typ konektora | Receptacle |
| Základné číslo produktu | CLP-103 |
| aplikácia | - |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Samtec Inc. CLP-103-02-G-D-A.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | CLP-103-02-G-D-BE-A-TR | CLP-103-02-G-D-BE-A | CLP-103-02-G-D-A-TR | CLP-103-02-FM-DH-A |
| Výrobca | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | - | - | - | - |
| Farba izolácie | - | - | - | - |
| Materiálová miera horľavosti | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - Post | - | - | - | - |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | - | - | - | - |
| Pitch - párenie | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | - | - | - | - |
| Napätie | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Izolačný materiál | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| séria | - | - | - | - |
| Počet nabitých pozícií | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Typ upevnenia | - | - | - | - |
| Štýl | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Typ konektora | - | - | - | - |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | - | - | - | - |
| Priradené výšivky stohovania | - | - | - | - |
| Výška izolácie | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
Stiahnite si CLP-103-02-G-D-A PDF DataShety a dokumentáciu Samtec Inc. pre CLP-103-02-G-D-A - Samtec Inc..
CLP-103-02-H-D-ASamtec Inc..050" TIGER CLAW RUGGED RELIABLVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.