- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
ZLH Series Datasheet.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.233 | $0.23 |
Technické špecifikácie 80ZLH82MEFCT810X12.5
Rubycon - 80ZLH82MEFCT810X12.5 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Rubycon - 80ZLH82MEFCT810X12.5
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Rubycon |
| Napätie - hodnotené | 80 V |
| tolerancia | ±20% |
| Veľkosť pozemnej plochy | - |
| Veľkosť / rozmer | 0.394' Dia (10.00mm) |
| séria | ZLH |
| Ripple Current @ nízkej frekvencie | 312 mA @ 120 Hz |
| hodnotenie | - |
| polarizácia | Polar |
| Balík / puzdro | Radial, Can |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Tape & Box (TB) |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Životnosť @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Rozostup vedenia | 0.197' (5.00mm) |
| impedancia | 230 mOhms |
| Výška - sedenie (Max) | 0.551' (14.00mm) |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - |
| kapacitné | 82 µF |
| aplikácia | General Purpose |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Rubycon 80ZLH82MEFCT810X12.5.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 80ZLH82MEFC10X12.5 | 80ZLH820MEFC16X35.5 | 80ZLH820MEFCGC18X25 | 80ZLH680MEFCGC16X31.5 |
| Výrobca | Rubycon | Rubycon | Rubycon | Rubycon |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kapacitné | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Napätie - hodnotené | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Životnosť @ Temp. | - | - | - | - |
| polarizácia | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| impedancia | - | - | - | - |
| Rozostup vedenia | - | - | - | - |
| Veľkosť pozemnej plochy | - | - | - | - |
| Ripple Current @ nízkej frekvencie | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - | - | - | - |
Stiahnite si 80ZLH82MEFCT810X12.5 PDF DataShety a dokumentáciu Rubycon pre 80ZLH82MEFCT810X12.5 - Rubycon.
80ZLJ120M10X16RubyconCAP ALUM 120UF 20% 80V RADIAL THVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.