- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.27 | $0.27 |
| 200+ | $0.105 | $21.00 |
| 500+ | $0.101 | $50.50 |
| 1000+ | $0.099 | $99.00 |
Technické špecifikácie 16SKV470M10X10.5
Rubycon - 16SKV470M10X10.5 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Rubycon - 16SKV470M10X10.5
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Rubycon |
| Napätie - hodnotené | 16 V |
| tolerancia | ±20% |
| Veľkosť pozemnej plochy | 0.406' L x 0.406' W (10.30mm x 10.30mm) |
| Veľkosť / rozmer | 0.394' Dia (10.00mm) |
| séria | SKV |
| Ripple Current @ nízkej frekvencie | 460 mA @ 120 Hz |
| hodnotenie | - |
| polarizácia | Polar |
| Balík / puzdro | Radial, Can - SMD |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Životnosť @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Rozostup vedenia | - |
| Výška - sedenie (Max) | 0.413' (10.50mm) |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - |
| kapacitné | 470 µF |
| aplikácia | General Purpose |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Rubycon 16SKV470M10X10.5.
| Atribút produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 16SKV330M10X10.5 | 16SKV100M8X10.5 | 16SKV220M8X10.5 | 16SKV330M8X10.5 |
| Výrobca | Rubycon | Rubycon | Rubycon | Rubycon |
| Napätie - hodnotené | - | - | - | - |
| Veľkosť pozemnej plochy | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - | - | - | - |
| kapacitné | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Ripple Current @ nízkej frekvencie | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| Rozostup vedenia | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| polarizácia | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| séria | - | - | - | - |
| Životnosť @ Temp. | - | - | - | - |
16SM00CGR-LAltech CorporationFUSE SQUARE 16A 660VAC RECT
16SKV33M6.3X5.5RubyconCAP ALUM 33UF 20% 16V SMD
16SKV100M8X10.5RubyconCAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
16SOICN
16SOICWCARSEM
16SOIJHanaVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.