- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $13.055 | $13.06 |
Technické špecifikácie R2D10-1515
Recom Power - R2D10-1515 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Recom Power - R2D10-1515
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | RECOM Power |
| Napätie - výstup 3 | - |
| Napätie - výstup 2 | -15V |
| Napätie - výstup 1 | 15V |
| Napätie - Izolácia | 1 kV |
| Napätie - vstup (min) | 13.5V |
| Napätie - vstup (Max) | 16.5V |
| typ | Isolated Module |
| Veľkosť / rozmer | 0.60' L x 0.42' W x 0.35' H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm) |
| séria | ECONOLINE R2D (2W) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výkon (watty) | 2 W |
| Balík / puzdro | 10-SMD Module |
| Balík | Tube |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 100°C |
| Počet výstupov | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Vlastnosti | SCP |
| efektívnosť | 70 ~ 80% |
| Prúd - výstup (Max) | 66mA, 66mA |
| aplikácia | ITE (Commercial) |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Recom Power R2D10-1515.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | R2D10-1515/P-R | R2D10-1515-R | R2D10-1515/P | R2D10-1512-R |
| Výrobca | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power |
| Napätie - vstup (min) | - | - | - | - |
| Napätie - vstup (Max) | - | - | - | - |
| efektívnosť | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Napätie - Izolácia | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| séria | - | - | - | - |
| Napätie - výstup 2 | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Výkon (watty) | - | - | - | - |
| Počet výstupov | - | - | - | - |
| Napätie - výstup 1 | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Prúd - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Napätie - výstup 3 | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stiahnite si R2D10-1515 PDF DataShety a dokumentáciu Recom Power pre R2D10-1515 - Recom Power.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.