- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $9.141 | $9.14 |
Technické špecifikácie 351-10-120-00-017101
Preci-Dip - 351-10-120-00-017101 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Preci-Dip - 351-10-120-00-017101
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Preci-Dip |
| Napätie | 150VDC |
| ukončenie | Solder |
| Štýl | Board to Board |
| zakrytie | Unshrouded |
| séria | 351 |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | - |
| Pitch - párenie | 0.100' (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Celková dĺžka kontaktu | 1.323' (33.60mm) |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet riadkov | 1 |
| Počet nabitých pozícií | All |
| Počet pozícií | 20 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiálová miera horľavosti | UL94 V-0 |
| Priradené výšivky stohovania | - |
| Izolačný materiál | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výška izolácie | 0.116' (2.95mm) |
| Farba izolácie | Black |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Vlastnosti | - |
| Typ upevnenia | Push-Pull |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 3A |
| Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Circular |
| Kontaktný materiál | Brass |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | 0.126' (3.20mm) |
| Dĺžka kontaktu - párenie | 0.118' (3.00mm) |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Dokončiť - Post | Gold |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Gold |
| Typ konektora | Header |
| Základné číslo produktu | 351-10 |
| aplikácia | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Preci-Dip 351-10-120-00-017101.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 351-10-120-00-016101 | 351-10-120-00-004101 | 351-10-120-00-003101 | 351-10-120-00-005101 |
| Výrobca | Preci-Dip | Preci-Dip | Preci-Dip | Preci-Dip |
| Materiálová miera horľavosti | - | - | - | - |
| Napätie | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Celková dĺžka kontaktu | - | - | - | - |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | - | - | - | - |
| Počet nabitých pozícií | - | - | - | - |
| Typ konektora | - | - | - | - |
| Štýl | - | - | - | - |
| Izolačný materiál | - | - | - | - |
| Tvar kontaktu | - | - | - | - |
| Priradené výšivky stohovania | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Výška izolácie | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Farba izolácie | - | - | - | - |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Pitch - párenie | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Kontakt Povrchová úprava - Post | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - Post | - | - | - | - |
| zakrytie | - | - | - | - |
| Dĺžka kontaktu - párenie | - | - | - | - |
| Typ upevnenia | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
351-10-120-00-005000Mill-Max Manufacturing Corp.HEADER SOLDERTAIL SIP 20POS
351-10-121-00-011000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
351-10-120-00-009000Mill-Max Manufacturing Corp.HEADER SOLDERTAIL SIP 20POS
351-10-121-00-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
351-10-121-00-009000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
351-10-120-00-011000Mill-Max Manufacturing Corp.HEADER SOLDERTAIL SIP 20POS
351-10-121-00-010000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
351-10-120-00-010000Mill-Max Manufacturing Corp.HEADER SOLDERTAIL SIP 20POS
351-10-121-00-005000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
351-10-121-00-004000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MMVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.