- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
MA3Z792D,E.pdfTechnické špecifikácie MA3Z792D0L
Panasonic Electronic Components - MA3Z792D0L Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Panasonic Electronic Components - MA3Z792D0L
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Panasonic |
| Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak | 550 mV @ 100 mA |
| Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| technológie | Schottky |
| Balík dodávateľov zariadení | SMini3-F1 |
| rýchlosť | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| séria | - |
| Doba spätného obnovenia (trr) | 2 ns |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | SC-85 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota - prepojenie | 125°C (Max) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Konfigurácia diódy | 1 Pair Common Anode |
| Prúd - reverzné únik @ Vr | 15 µA @ 30 V |
| Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) | 100mA (DC) |
| Základné číslo produktu | MA3Z792 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Panasonic Electronic Components MA3Z792D0L.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | MA3Z792E0L | MA3Z7930GL | MA3Z79300L | MA3X786E0L |
| Výrobca | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Prúd - reverzné únik @ Vr | - | - | - | - |
| rýchlosť | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Doba spätného obnovenia (trr) | - | - | - | - |
| Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota - prepojenie | - | - | - | - |
| Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Konfigurácia diódy | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| technológie | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stiahnite si MA3Z792D0L PDF DataShety a dokumentáciu Panasonic Electronic Components pre MA3Z792D0L - Panasonic Electronic Components.
MA3ZD1200L+Panasonic
MA3Z142KPanasonic
MA3Z2V4Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.