- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $22.633 | $22.63 |
Technické špecifikácie ARA210A24
Panasonic Electric Works - ARA210A24 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Panasonic Electric Works - ARA210A24
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Panasonic |
| Stýl ukončenia | Gull Wing |
| Spínacie napätie | 30VDC - Max |
| séria | ARA |
| Čas uvoľnenia | 4 ms |
| Balík | Tube |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 85°C |
| Prevádzka času | 4 ms |
| Musí uvoľniť napätie | - |
| Musí prevádzkovať napätie | 18 VDC |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Vlastnosti | - |
| Kontaktné hodnotenie (aktuálne) | 1 A |
| Kontaktný materiál | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Kontaktný formulár | DPDT (2 Form C) |
| Napätie cievky | 24VDC |
| Typ cievky | Latching, Single Coil |
| Odolnosť cievky | 5.76 kOhms |
| Cievna sila | 100mW |
| Prúd cievky | 4.2 mA |
| Základné číslo produktu | ARA210 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | V súlade RoHS |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.41.0020 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Panasonic Electric Works ARA210A24.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | ARA210A24X | ARA210A24Z | ARA210A12X | ARA210A12 |
| Výrobca | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Stýl ukončenia | - | - | - | - |
| Cievna sila | - | - | - | - |
| Prevádzka času | - | - | - | - |
| Musí uvoľniť napätie | - | - | - | - |
| Prúd cievky | - | - | - | - |
| Kontaktný formulár | - | - | - | - |
| Kontaktné hodnotenie (aktuálne) | - | - | - | - |
| Napätie cievky | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| séria | - | - | - | - |
| Čas uvoľnenia | - | - | - | - |
| Odolnosť cievky | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ cievky | - | - | - | - |
| Musí prevádzkovať napätie | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spínacie napätie | - | - | - | - |
Stiahnite si ARA210A24 PDF DataShety a dokumentáciu Panasonic Electric Works pre ARA210A24 - Panasonic Electric Works.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.