DomovProduktyprepínačeSnap Action, Limit SwitchesZ-15GW4-B7-K
Obrázok môže byť reprezentáciou.
Pozrite si špecifikácie podrobnosti o produkte.
VýSLOVNá VOľBA
Spôsob platby
Z-15GW4-B7-K - Omron Automation and Safety
Výrobca Číslo dielu
Z-15GW4-B7-K
Výrobca
Omron Automation
Allelco Číslo dielu
98D-Z-15GW4-B7-K
záruka
1 rok záruka Allelco - Zistite viac
Stav skladu:
28,853 ks k dispozícii, nové a originálne
Opis dielov
SWITCH SPDT 15A LOWFORCE HNG LVR
balíček
Bulk
Dátový hárok
Z-15GW4-B7-K.pdf
DataShety
Z Series.pdf
Stav RoHs
V súlade RoHS
Naša certifikácia
Skladom: 28853
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
množstvo Jednotková cena Ext.cena
Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú dane a náklady, ktoré sa vypočítajú na stránkach objednávky.
technické údaje
Technické špecifikácie Z-15GW4-B7-K
Atribút produktu Hodnota atribútu
Výrobca Omron Automation
Napätie - DC 30 V
Napájacie napätie - AC 125 V
Stýl ukončenia Screw Terminal
Funkcia prepínača On-Mom
séria Z
Release Force 3.500gf
Pretravel 0.394" (10.0mm)
Balík Bulk
prejdeniu 0.219" (5.6mm)
Prevádzková teplota -25°C ~ 80°C
Prevádzková poloha 0.748" (19.0mm)
Prevádzkové sily 28gf
Typ montáže Chassis Mount
Mechanický život 20,000,000 Cycles
Ochrana proti vniknutiu IP40
Vlastnosti -
Elektrický život 500,000 Cycles
Diferenciálna jazda 0.050" (1.3mm)
Aktuálne hodnotenie (AMP) 15A (AC), 6A (DC)