- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
Z Series.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $13.903 | $13.90 |
Technické špecifikácie Z-15GW4-B7-K
Omron Automation and Safety - Z-15GW4-B7-K Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Omron Automation and Safety - Z-15GW4-B7-K
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Omron Automation |
| Napätie - DC | 30 V |
| Napájacie napätie - AC | 125 V |
| Stýl ukončenia | Screw Terminal |
| Funkcia prepínača | On-Mom |
| séria | Z |
| Release Force | 3.500gf |
| Pretravel | 0.394" (10.0mm) |
| Balík | Bulk |
| prejdeniu | 0.219" (5.6mm) |
| Prevádzková teplota | -25°C ~ 80°C |
| Prevádzková poloha | 0.748" (19.0mm) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Prevádzkové sily | 28gf |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Mechanický život | 20,000,000 Cycles |
| Ochrana proti vniknutiu | IP40 |
| Vlastnosti | - |
| Elektrický život | 500,000 Cycles |
| Diferenciálna jazda | 0.050" (1.3mm) |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 15A (AC), 6A (DC) |
| obvod | SPDT |
| Základné číslo produktu | Z-15G |
| Typ pohonu | Lever, Straight |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | V súlade RoHS |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Omron Automation and Safety Z-15GW4-B7-K.
| Atribút produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | Z-15GW2S55-B7-K | Z-15GW55-B7-K | Z-15GW4455-B | Z-15GW4-B |
| Výrobca | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Release Force | - | - | - | - |
| Prevádzková poloha | - | - | - | - |
| Typ pohonu | - | - | - | - |
| prejdeniu | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Stýl ukončenia | - | - | - | - |
| Prevádzkové sily | - | - | - | - |
| Napájacie napätie - AC | - | - | - | - |
| obvod | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Diferenciálna jazda | - | - | - | - |
| Napätie - DC | - | - | - | - |
| Elektrický život | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Funkcia prepínača | - | - | - | - |
| Mechanický život | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stiahnite si Z-15GW4-B7-K PDF DataShety a dokumentáciu Omron Automation and Safety pre Z-15GW4-B7-K - Omron Automation and Safety.
Z-15GW32-BOmron Automation and SafetyBSW HINGE LEVER SPDT 15A SCREW
Z-15GW55-MD 1MOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Z-15GW4455Omron Automation and SafetySWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Z-15GW4455-M19R 1MOmron Automation and SafetySWITCH SPDT 15A LONG HINGE LEVER
Z-15GW4455-M19L 1MOmron Automation and SafetySWITCH SPDT 15A LONG HINGE LEVER
Z-15GW44A55-B5VOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Z-15GW2S55-B7-KOmron Automation and SafetySWITCH SPDT 15A HINGE ROLLR LEVR
Z-15GW322-BOmron Electronic ComponentsIGBT ModuleVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.