- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Dizajn/špecifikácia PCN
Chrome (VI)-free 15/DEC/2022.pdfDataShety
S21L0C-P04MJG0-420S Drawing.pdfEnvironmentálne informácie
ODU-USA Inc RoHS Cert.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $34.219 | $34.22 |
Technické špecifikácie S21L0C-P04MJG0-420S
ODU - S21L0C-P04MJG0-420S Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako ODU - S21L0C-P04MJG0-420S
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | ODU |
| Napätie | - |
| ukončenie | Solder Cup |
| tienenie | Shielded |
| Veľkosť škrupiny, MIL | - |
| Veľkosť mriežky - Vložiť | 1 |
| Materiál skrinky | Brass |
| Shell Finish | Chrome over Nickel |
| séria | ODU MINI-SNAP® L |
| Primárny materiál | Metal |
| Balík | Bulk |
| orientácia | 0 |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 120°C |
| Počet pozícií | 4 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Funkcia montáže | - |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Materiálová miera horľavosti | - |
| Vložiť materiál | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ochrana proti vniknutiu | IP50 - Dust Protected |
| Vlastnosti | Backshell, Strain Relief |
| Typ upevnenia | Push-Pull |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 7.5A |
| Kontaktný materiál | Brass |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Gold |
| Typ konektora | Plug, Male Pins |
| farba | Silver |
| Otvorenie kábla | 0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm) |
| Základné číslo produktu | S21L0C-P |
| Materiál zadnej steny, pokovovanie | Brass, Chrome over Nickel |
| aplikácia | Industrial, Medical, Military, Testing Equipment & Measurement |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako ODU S21L0C-P04MJG0-420S.
| Atribút produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | S21L0C-P04LJG0-420S | S21L0C-P04MJG0-620S | S21L0C-P04MJG0-220S | S21L0C-P04MJG0-520S |
| Výrobca | ODU | ODU | ODU | ODU |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| farba | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | - | - | - | - |
| Veľkosť škrupiny, MIL | - | - | - | - |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Primárny materiál | - | - | - | - |
| Materiál skrinky | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Materiálová miera horľavosti | - | - | - | - |
| Otvorenie kábla | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| orientácia | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Funkcia montáže | - | - | - | - |
| Materiál zadnej steny, pokovovanie | - | - | - | - |
| Typ upevnenia | - | - | - | - |
| Typ konektora | - | - | - | - |
| Napätie | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Veľkosť mriežky - Vložiť | - | - | - | - |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - | - | - | - |
| Vložiť materiál | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| tienenie | - | - | - | - |
Stiahnite si S21L0C-P04MJG0-420S PDF DataShety a dokumentáciu ODU pre S21L0C-P04MJG0-420S - ODU.
S21L0C-P03PPL0-720SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
S21L0C-P03NPL0-770SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
S21L0C-P05LJG0-420SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
S21L0C-P04PJH0-320SODUODU MINI-SNAP PLUG,SZ.1,SER.L,4P
S21L0C-P05LJG0-520SODUODU MINI-SNAP PLUG,SZ.1,SER.L,5P
S21L0C-P05LJG0-620SODUODU MINI-SNAP PLUG,SZ.1,SER.L,5P
S21L0C-P03NPL0-720SODUODU MINI-SNAP PLUG,SZ.1,SER.L,3P
S21L0C-P03MPN0-720SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
S21L0C-P03MPN0-420SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
S21L0C-P04PJH0-620SODUODU MINI-SNAP PLUG,SZ.1,SER.L,4P
S21L0C-P04LJG0-420SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.