- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
8P1Pyyy17NyLyy1 Drawing.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $14.283 | $14.28 |
Technické špecifikácie 8P1P00917NRL521
NorComp Inc. - 8P1P00917NRL521 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako NorComp Inc. - 8P1P00917NRL521
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | NorComp |
| Napätie | 333V |
| ukončenie | Solder Cup |
| tienenie | Unshielded |
| Veľkosť škrupiny, MIL | - |
| Veľkosť mriežky - Vložiť | - |
| Materiál skrinky | Polyacrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Shell Finish | - |
| séria | QUIK-LOQ™ 8P1P |
| Primárny materiál | Plastic |
| Balík | Tray |
| orientácia | Keyed |
| Prevádzková teplota | -20°C ~ 120°C |
| Počet pozícií | 9 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Funkcia montáže | - |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Materiálová miera horľavosti | - |
| Vložiť materiál | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Ochrana proti vniknutiu | IP50 - Dust Protected |
| Vlastnosti | - |
| Typ upevnenia | Push-Pull |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 3A |
| Kontaktný materiál | Copper Alloy |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | 7.00µin (0.178µm) |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Gold |
| Typ konektora | Plug, Male Pins |
| farba | Gray, Red |
| Otvorenie kábla | 0.157" ~ 0.197" (4.00mm ~ 5.00mm) |
| Základné číslo produktu | 8P1P009 |
| Materiál zadnej steny, pokovovanie | - |
| aplikácia | - |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS nie je v súlade |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako NorComp Inc. 8P1P00917NRL521.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 8P1P00917NGL521 | 8P1P00917NRL621 | 8P1P00917NVL521 | 8P1P00917NJL521 |
| Výrobca | NorComp Inc. | NorComp Inc. | NorComp Inc. | NorComp Inc. |
| Materiál zadnej steny, pokovovanie | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Materiál skrinky | - | - | - | - |
| Napätie | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Otvorenie kábla | - | - | - | - |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - | - | - | - |
| Typ upevnenia | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontakt Dokončiť - párenie | - | - | - | - |
| Materiálová miera horľavosti | - | - | - | - |
| Funkcia montáže | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Veľkosť mriežky - Vložiť | - | - | - | - |
| tienenie | - | - | - | - |
| farba | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Typ konektora | - | - | - | - |
| Vložiť materiál | - | - | - | - |
| orientácia | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Veľkosť škrupiny, MIL | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Primárny materiál | - | - | - | - |
Stiahnite si 8P1P00917NRL521 PDF DataShety a dokumentáciu NorComp Inc. pre 8P1P00917NRL521 - NorComp Inc..
8P1P009200JRB01NorComp Inc.CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
8P1P009200ARB01NorComp Inc.CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
8P1P009200NRB01NorComp Inc.CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUPVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.