- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
PBSS302ND,125 Datasheet.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.82 | $1.82 |
| 200+ | $0.726 | $145.20 |
| 500+ | $0.702 | $351.00 |
| 1000+ | $0.691 | $691.00 |
Technické špecifikácie PBSS302NDH,125
Nexperia USA Inc. - PBSS302NDH,125 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Nexperia USA Inc. - PBSS302NDH,125
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Nexperia |
| Napätie - zrýchlenie zberača (Max) | 40 V |
| Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic | 450mV @ 600mA, 6A |
| Typ tranzistorov | NPN |
| Balík dodávateľov zariadení | 6-TSOP |
| séria | - |
| Výkon - Max | 360 mW |
| Balík / puzdro | SC-74, SOT-457 |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Bulk |
| Prevádzková teplota | 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvencia - Prechod | 150MHz |
| Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 250 @ 2A, 2V |
| Prúd - obmedzenie kolektora (Max) | 100nA (ICBO) |
| Prúd - zberač (Ic) (Max) | 4 A |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Nepoužiteľné |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | Vendor Undefined |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Nexperia USA Inc. PBSS302NDH,125.
| Atribút produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | PBSS302ND,125 | PBSS302ND,115 | PBSS302NZ,135 | PBSS302PD,115 |
| Výrobca | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. |
| Napätie - zrýchlenie zberača (Max) | - | - | - | - |
| Prúd - zberač (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Typ tranzistorov | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Frekvencia - Prechod | - | - | - | - |
| Prúd - obmedzenie kolektora (Max) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| séria | - | - | - | - |
| Výkon - Max | - | - | - | - |
Stiahnite si PBSS302NDH,125 PDF DataShety a dokumentáciu Nexperia USA Inc. pre PBSS302NDH,125 - Nexperia USA Inc..
PBSS302NZ-QFNexperia USA Inc.PBSS302NZ-Q/SOT223/SC-73
PBSS302ND-QHNexperia USA Inc.PBSS302ND-Q/SOT457/SC-74
PBSS302ND125Nexperia
PBSS302ND,125Nexperia USA Inc.NOW NEXPERIA PBSS302ND - SMALL S
PBSS302PDNexperia
PBSS302NZNexperia
PBSS302ND-QXNexperia USA Inc.PBSS302ND-Q/SOT457/SC-74
PBSS302NXNexperia
PBSS302NZ135Texas InstrumentsVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.