- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
NHUMD10/13/9 Series.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.067 | $0.07 |
| 200+ | $0.026 | $5.20 |
| 500+ | $0.025 | $12.50 |
| 1000+ | $0.025 | $25.00 |
Technické špecifikácie NHUMD10F
Nexperia USA Inc. - NHUMD10F Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Nexperia USA Inc. - NHUMD10F
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Nexperia |
| Napätie - zrýchlenie zberača (Max) | 80V |
| Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic | 100mV @ 500µA, 10mA |
| Typ tranzistorov | 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) |
| Balík dodávateľov zariadení | 6-TSSOP |
| séria | Automotive, AEC-Q101 |
| Rezistor - základňa vysielača (R2) | 47kOhms |
| Rezistor - základňa (R1) | 2.2kOhms |
| Výkon - Max | 350mW |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvencia - Prechod | 170MHz, 150MHz |
| Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 10mA, 5V |
| Prúd - obmedzenie kolektora (Max) | 100nA |
| Prúd - zberač (Ic) (Max) | 100mA |
| Základné číslo produktu | NHUMD10 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Nexperia USA Inc. NHUMD10F.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | NHUMD12F | NHUMD13F | NHUMD10X | NHUMD13X |
| Výrobca | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rezistor - základňa (R1) | - | - | - | - |
| Prúd - obmedzenie kolektora (Max) | - | - | - | - |
| Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Napätie - zrýchlenie zberača (Max) | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Typ tranzistorov | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Prúd - zberač (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Frekvencia - Prechod | - | - | - | - |
| Rezistor - základňa vysielača (R2) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Výkon - Max | - | - | - | - |
Stiahnite si NHUMD10F PDF DataShety a dokumentáciu Nexperia USA Inc. pre NHUMD10F - Nexperia USA Inc..
NHUMB1XNexperia USA Inc.TRANS PREBIAS 2PNP 80V 6TSSOP
NHUMB1FNexperia USA Inc.TRANS PREBIAS 2PNP 80V 6TSSOPVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.