DomovProduktyNapájacie zdroje - montáž na doskuDC DC konvertoryQA123-1509R3
QA123-1509R3 Image
Obrázok môže byť reprezentáciou.
Pozrite si špecifikácie podrobnosti o produkte.
VýSLOVNá VOľBA
Spôsob platby
QA123-1509R3 - Mornsun America, LLC
Výrobca Číslo dielu
QA123-1509R3
Výrobca
Mornsun
Allelco Číslo dielu
98D-QA123-1509R3
záruka
1 rok záruka Allelco - Zistite viac
Stav skladu:
40,937 ks k dispozícii, nové a originálne
Opis dielov
DC DC CONVERTER 12V 15/-9.0V 2.4
balíček
7-SIP Module, 5 Leads
Dátový hárok
Stav RoHs
ROHS3 kompatibilný
Naša certifikácia
Skladom: 40937
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
množstvo Jednotková cena Ext.cena
Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú dane a náklady, ktoré sa vypočítajú na stránkach objednávky.
technické údaje
Technické špecifikácie QA123-1509R3
Atribút produktu Hodnota atribútu
Výrobca Mornsun
Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 -9V
Napätie - výstup 1 15V
Napätie - Izolácia 5 kV
Napätie - vstup (min) 10.8V
Napätie - vstup (Max) 13.2V
typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení -
Štandardné číslo -
Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria QA-R3
Balík / puzdro 7-SIP Module, 5 Leads
Balík Tube
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C (With Derating)
Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole
Vlastnosti -
efektívnosť 87%
Prúd - výstup (Max) 100mA, 100mA