- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.432 | $6.43 |
| 200+ | $2.567 | $513.40 |
| 500+ | $2.481 | $1,240.50 |
| 1000+ | $2.439 | $2,439.00 |
Technické špecifikácie QA123-1509R3
Mornsun America, LLC - QA123-1509R3 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Mornsun America, LLC - QA123-1509R3
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Mornsun |
| Napätie - výstup 4 | - |
| Napätie - výstup 3 | - |
| Napätie - výstup 2 | -9V |
| Napätie - výstup 1 | 15V |
| Napätie - Izolácia | 5 kV |
| Napätie - vstup (min) | 10.8V |
| Napätie - vstup (Max) | 13.2V |
| typ | Isolated Module |
| Balík dodávateľov zariadení | - |
| Štandardné číslo | - |
| Veľkosť / rozmer | 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm) |
| séria | QA-R3 |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | 7-SIP Module, 5 Leads |
| Balík | Tube |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| Počet výstupov | 2 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Vlastnosti | - |
| efektívnosť | 87% |
| Prúd - výstup (Max) | 100mA, 100mA |
| Ovládacie funkcie | - |
| Základné číslo produktu | QA123 |
| Schvaľovacia agentúra | - |
| aplikácia | ITE (Commercial) |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Mornsun America, LLC QA123-1509R3.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | QA123H-1509R3 | QA153-1509R3 | QA123C-1504R3 | QA123HC-1504R3 |
| Výrobca | Mornsun America, LLC | Mornsun America, LLC | Mornsun America, LLC | Mornsun America, LLC |
| Napätie - výstup 4 | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napätie - vstup (min) | - | - | - | - |
| aplikácia | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napätie - výstup 3 | - | - | - | - |
| Štandardné číslo | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napätie - výstup 2 | - | - | - | - |
| Schvaľovacia agentúra | - | - | - | - |
| Počet výstupov | - | - | - | - |
| Napätie - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Napätie - výstup 1 | - | - | - | - |
| Prúd - výstup (Max) | - | - | - | - |
| efektívnosť | - | - | - | - |
| Ovládacie funkcie | - | - | - | - |
| Napätie - Izolácia | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.