- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $12.096 | $12.10 |
Technické špecifikácie 851-93-001-10-001000
Mill-Max Manufacturing Corp. - 851-93-001-10-001000 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Mill-Max Manufacturing Corp. - 851-93-001-10-001000
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Mill-Max |
| Napätie | - |
| ukončenie | Solder |
| Štýl | Board to Board |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | - |
| Pitch - párenie | - |
| Prevádzková teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet riadkov | 1 |
| Počet nabitých pozícií | All |
| Počet pozícií | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiálová miera horľavosti | UL94 V-0 |
| Priradené výšivky stohovania | - |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výška izolácie | 0.161" (4.10mm) |
| Farba izolácie | Black |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Vlastnosti | - |
| Typ upevnenia | Push-Pull |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 3A |
| Typ kontaktu | Female Socket |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | 0.099" (2.51mm) |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Dokončiť - Post | Tin-Lead |
| Kontakt Dokončiť - párenie | Gold |
| Typ konektora | Receptacle |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Mill-Max Manufacturing Corp. 851-93-001-10-001000.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 851-93-001-20-001000 | 851-93-001-30-001000 | 851-93-001-10-002000 | 851-93-002-10-001000 |
| Výrobca | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Počet nabitých pozícií | - | - | - | - |
| Priradené výšivky stohovania | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pitch - párenie | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - Post | - | - | - | - |
| Dĺžka kontaktu - príspevok | - | - | - | - |
| Typ upevnenia | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Rozmiestnenie riadkov - párenie | - | - | - | - |
| Farba izolácie | - | - | - | - |
| ukončenie | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Počet riadkov | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ konektora | - | - | - | - |
| Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie | - | - | - | - |
| Materiálová miera horľavosti | - | - | - | - |
| Štýl | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Kontakt Dokončiť - párenie | - | - | - | - |
| Napätie | - | - | - | - |
| Výška izolácie | - | - | - | - |
851-93-002-20-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 2POS .050 R/A GOLD
851-93-003-10-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 3POS .050 STR TIN
851-93-002-10-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 2POS .050 STR TIN
851-93-001-20-001000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN SOCKET 1POS .050 R/A GOLDVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.