- Jess***Jones
- 2026/04/17
Technické špecifikácie QT60485-S
Microchip Technology - QT60485-S Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Microchip Technology - QT60485-S
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Microchip Technology |
| Referenčné napätie | - |
| Napätie - Napájanie | 4.75V ~ 5.25V |
| Balík dodávateľov zariadení | 44-TQFP |
| séria | QMatrix™ |
| Rozlíšenie (bity) | 8 b |
| Balík / puzdro | 44-QFP |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Tray |
| Prevádzková teplota | 0°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Rozhranie | SPI |
| Prúd - dodávka | 15 mA |
| Základné číslo produktu | QT60485 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS nie je v súlade |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Microchip Technology QT60485-S.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | QT60485-AS | QT60645-S | QT60325-AS | QT60325-S |
| Výrobca | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| séria | - | - | - | - |
| Napätie - Napájanie | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Referenčné napätie | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rozlíšenie (bity) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rozhranie | - | - | - | - |
| Prúd - dodávka | - | - | - | - |
Stiahnite si QT60485-S PDF DataShety a dokumentáciu Microchip Technology pre QT60485-S - Microchip Technology.
QT60486-AQualcomm
QT60326-ASGMicrochip
QT60486-AS-GQUANTUMVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.