- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Balenie PCN
2.73KHz.pdfDataShety
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $9.086 | $9.09 |
Technické špecifikácie PIC32MK1024MCF064T-I/PT
Microchip Technology - PIC32MK1024MCF064T-I/PT Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Microchip Technology - PIC32MK1024MCF064T-I/PT
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Microchip Technology |
| Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) | 2.2V ~ 3.6V |
| Balík dodávateľov zariadení | 64-TQFP (10x10) |
| rýchlosť | 120MHz |
| séria | PIC® 32MK |
| Veľkosť RAM | 256K x 8 |
| Typ pamäte programov | FLASH |
| Veľkosť pamäte programu | 1MB (1M x 8) |
| periférne zariadenie | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, Motor Control PWM, WDT |
| Balík / puzdro | 64-TQFP |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ oscilátora | Internal |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet I / O | 49 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Veľkosť EEPROM | 4K x 8 |
| Prevodníky dát | A/D 27x12b |
| Veľkosť jadra | 32-Bit Single-Core |
| Hlavný procesor | MIPS32® microAptiv™ |
| konektivita | CANbus, IrDA, LINbus, PMP, QEI, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Základné číslo produktu | PIC32MK1024MCF064 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Microchip Technology PIC32MK1024MCF064T-I/PT.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | PIC32MK1024MCF064-I/PT | PIC32MK1024MCF064T-I/MR | PIC32MK1024MCF064-E/PT | PIC32MK1024MCM064T-E/PT |
| Výrobca | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| rýchlosť | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| konektivita | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Prevodníky dát | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| Typ pamäte programov | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Veľkosť RAM | - | - | - | - |
| Veľkosť EEPROM | - | - | - | - |
| Hlavný procesor | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| séria | - | - | - | - |
| periférne zariadenie | - | - | - | - |
| Typ oscilátora | - | - | - | - |
| Veľkosť jadra | - | - | - | - |
| Veľkosť pamäte programu | - | - | - | - |
Stiahnite si PIC32MK1024MCF064T-I/PT PDF DataShety a dokumentáciu Microchip Technology pre PIC32MK1024MCF064T-I/PT - Microchip Technology.
PIC32MK1024MCF064-E/MRMicrochip
PIC32MK1024MCF064-I/MRMicrochip
PIC32MK1024GPL064-I/PTMicrel / Microchip TechnologyVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.