- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datashet
TPS84250 Datasheet.pdfTechnické špecifikácie TPS84250EVM-001
Texas Instruments - TPS84250EVM-001 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Texas Instruments - TPS84250EVM-001
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Texas Instruments |
| Napätie - výstup | 2.5V, 3.3V, 5V, 12V or 15V |
| Napätie - vstup | 7V ~ 50V |
| Použitá IC / Časť | TPS84250 |
| Dodaný obsah | Board(s) |
| séria | - |
| Topológia regulátora | Buck |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík | Box |
| Výstupy a typ | 1, Non-Isolated |
| Hlavný účel | DC/DC, Step Down |
| Frekvencia - prepínanie | - |
| Prúd - výstup | 2.5A |
| Typ radu | Fully Populated |
| Základné číslo produktu | TPS842 |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Nepoužiteľné |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8473.30.1180 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Texas Instruments TPS84250EVM-001.
| Atribút produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | TPS84259EVM-001 | TPS84210EVM-002 | TPS84320EVM-692 | TPS82740BEVM-617 |
| Výrobca | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Výstupy a typ | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Napätie - vstup | - | - | - | - |
| Hlavný účel | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napätie - výstup | - | - | - | - |
| Frekvencia - prepínanie | - | - | - | - |
| Dodaný obsah | - | - | - | - |
| Použitá IC / Časť | - | - | - | - |
| Topológia regulátora | - | - | - | - |
| Prúd - výstup | - | - | - | - |
| Typ radu | - | - | - | - |
Stiahnite si TPS84250EVM-001 PDF DataShety a dokumentáciu Texas Instruments pre TPS84250EVM-001 - Texas Instruments.
TPS84210EVM-002Texas InstrumentsEVAL MODULE FOR TPS84210-002
TPS84259RKGTexas Instruments
TPS84320RUQTexas Instruments
TPS82740ASIPTTexas Instruments
TPS84250RKGTexas Instruments
TPS84210RKGTexas InstrumentsVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.