- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.472 | $1.47 |
Technické špecifikácie TLE2141IDG4
Luminary Micro / Texas Instruments - TLE2141IDG4 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Luminary Micro / Texas Instruments - TLE2141IDG4
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Texas Instruments |
| Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) | 4 V ~ 44 V, ±2 V ~ 22 V |
| Napätie - vstupný posun | 200µV |
| Balík dodávateľov zariadení | 8-SOIC |
| Rýchlosť prebehu | 45 V/µs |
| séria | Excalibur™ |
| obal | Tube |
| Balík / puzdro | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ výstupu | - |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet obvodov | 1 |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobca štandardná doba výroby | 6 Weeks |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Získajte produkt šírky pásma | 5.9MHz |
| Detailný popis | General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC |
| Prúd - dodávka | 3.5mA |
| Prúd - výstup / kanál | 50mA |
| Prúd - vstupná predpoveď | 700nA |
| Číslo základnej časti | TLE2141 |
| Typ zosilňovača | General Purpose |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Luminary Micro / Texas Instruments TLE2141IDG4.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | TLE2141IDRG4 | TLE2141MDG4 | TLE2141CDRG4 | TLE2141CDG4 |
| Výrobca | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments |
| obal | - | - | - | - |
| Výrobca štandardná doba výroby | - | - | - | - |
| Napätie - vstupný posun | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | - | - | - | - |
| Rýchlosť prebehu | - | - | - | - |
| Číslo základnej časti | - | - | - | - |
| Typ zosilňovača | - | - | - | - |
| Získajte produkt šírky pásma | - | - | - | - |
| Prúd - vstupná predpoveď | - | - | - | - |
| Detailný popis | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Prúd - dodávka | - | - | - | - |
| Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Stav voľného vodiča / RoHS | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Prúd - výstup / kanál | - | - | - | - |
| Počet obvodov | - | - | - | - |
TLE2141IDTexas Instruments
TLE2141CTexas Instruments
TLE2141MDREPTexas Instruments
TLE2141CDG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OPAMP GP 5.9MHZ 8SOIC
TLE2141AMJGBTexas Instruments
TLE2141IDRHETexas InstrumentsTLE2141 - LOW NOISE HIGH-SPEED P
TLE2141IDRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OPAMP GP 5.9MHZ 8SOICVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.