- Jess***Jones
- 2026/04/17
Dizajn/špecifikácia PCN
Copper Bond Wire Revision A 04/Dec/2013.pdfDataShety
TLC254x, TLC25x4.pdfTechnické špecifikácie TLC25L4ACN
Texas Instruments - TLC25L4ACN Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Texas Instruments - TLC25L4ACN
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Texas Instruments |
| Napätie - rozpätie napájania (min) | 1.4 V |
| Napätie - rozpätie napájania (max) | 16 V |
| Napätie - vstupný posun | 900 µV |
| Balík dodávateľov zariadení | 14-PDIP |
| Rýchlosť prebehu | 0.04V/µs |
| séria | LinCMOS™ |
| Balík / puzdro | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Balík | Tube |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ výstupu | Open Drain |
| Prevádzková teplota | 0°C ~ 70°C |
| Počet obvodov | 4 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Získajte produkt šírky pásma | 110 kHz |
| Prúd - dodávka | 2.7mA (x4 Channels) |
| Prúd - vstupná predpoveď | 0.6 pA |
| Základné číslo produktu | TLC25L4 |
| Typ zosilňovača | CMOS |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Texas Instruments TLC25L4ACN.
| Atribút produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | TLC25L4ACNG4 | TLC25L4ACNE4 | TLC25L4BCN | TLC25L4CN |
| Výrobca | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ zosilňovača | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| séria | - | - | - | - |
| Získajte produkt šírky pásma | - | - | - | - |
| Napätie - rozpätie napájania (max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet obvodov | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rýchlosť prebehu | - | - | - | - |
| Napätie - vstupný posun | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Napätie - rozpätie napájania (min) | - | - | - | - |
| Prúd - dodávka | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Prúd - vstupná predpoveď | - | - | - | - |
Stiahnite si TLC25L4ACN PDF DataShety a dokumentáciu Texas Instruments pre TLC25L4ACN - Texas Instruments.
TLC25L4BCDTexas Instruments
TLC25L4CDRTexas InstrumentsIC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC
TLC25L4ACNE4Texas InstrumentsIC CMOS 4 CIRCUIT 14DIP
TLC25L4CTexas InstrumentsVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.