DomovProduktykondenzátoryKeramické kondenzátoryC0805C562M4JACAUTO
C0805C562M4JACAUTO Image
Obrázok môže byť reprezentáciou.
Pozrite si špecifikácie podrobnosti o produkte.
VýSLOVNá VOľBA
Spôsob platby
C0805C562M4JACAUTO - KEMET
Výrobca Číslo dielu
C0805C562M4JACAUTO
Výrobca
KEMET
Allelco Číslo dielu
98D-C0805C562M4JACAUTO
záruka
1 rok záruka Allelco - Zistite viac
Stav skladu:
48,047 ks k dispozícii, nové a originálne
Opis dielov
CAP CER 5600PF 16V U2J 0805
balíček
0805 (2012 Metric)
Dátový hárok
C0805C562M4JACA.pdf
Stav RoHs
ROHS3 kompatibilný
Naša certifikácia
Skladom: 48047
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
množstvo Jednotková cena Ext.cena
Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú dane a náklady, ktoré sa vypočítajú na stránkach objednávky.
technické údaje
Technické špecifikácie C0805C562M4JACAUTO
Atribút produktu Hodnota atribútu
Výrobca KEMET
Napätie - hodnotené 16V
tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.035" (0.88mm)
Teplotný koeficient U2J
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria SMD Auto U2J
hodnotenie AEC-Q200
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC
Lead štýl -
Rozostup vedenia -
Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Low ESL, Low Dissipation Factor
Poruchovosť -
kapacitné 5600 pF