- Jess***Jones
- 2026/04/17
DataShety
STRATIX 10 Gx, Sx Overview.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $11,896.95 | $11,896.95 |
| 3+ | $11,896.95 | $35,690.85 |
| 5+ | $11,896.95 | $59,484.75 |
| 30+ | $11,389.94 | $341,698.20 |
| 34+ | $11,389.94 | $387,257.96 |
| 36+ | $11,389.94 | $410,037.84 |
Technické špecifikácie 1SX280LU3F50E3XG
Intel - 1SX280LU3F50E3XG Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Intel - 1SX280LU3F50E3XG
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Intel |
| Balík dodávateľov zariadení | 2397-FBGA, FC (50x50) |
| rýchlosť | 1.5GHz |
| séria | Stratix® 10 SX |
| Veľkosť RAM | 256KB |
| Primárne atribúty | FPGA - 2800K Logic Elements |
| periférne zariadenie | DMA, WDT |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | 2397-BBGA, FCBGA |
| Balík | Tray |
| Prevádzková teplota | 0°C ~ 100°C (TJ) |
| Veľkosť blesku | - |
| Hlavný procesor | Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™ |
| konektivita | EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| architektúra | MCU, FPGA |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status | REACH Unaffected |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Intel 1SX280LU3F50E3XG.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | 1SX280LU3F50I3XG | 1SX280LU3F50I3XGAS | 1SX280LU3F50E3VGS1 | 1SX280LU3F50E3VG |
| Výrobca | Intel | Intel | Intel | Intel |
| architektúra | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| rýchlosť | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| séria | - | - | - | - |
| konektivita | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Hlavný procesor | - | - | - | - |
| periférne zariadenie | - | - | - | - |
| Primárne atribúty | - | - | - | - |
| Veľkosť RAM | - | - | - | - |
| Veľkosť blesku | - | - | - | - |
Stiahnite si 1SX280LU3F50E3XG PDF DataShety a dokumentáciu Intel pre 1SX280LU3F50E3XG - Intel.
1SX36-THoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250VVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.