- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN zastaranosť/ EOL
Mult Dev EOL 14/Nov/2019.pdfDataShety
EKI06108.pdfTechnické špecifikácie EKI06108
Sanken Electric USA Inc. - EKI06108 Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako Sanken Electric USA Inc. - EKI06108
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Sanken Electric USA Inc. |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 650µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| technológie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Balík dodávateľov zariadení | TO-220-3 |
| séria | - |
| Rds Zap (Max) @ Id, Vgs | 9.2mOhm @ 28.5A, 10V |
| Zníženie výkonu (Max) | 90W (Tc) |
| Balík / puzdro | TO-220-3 |
| Balík | Tube |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Prevádzková teplota | 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole |
| Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 2520 pF @ 25 V |
| Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs | 38.6 nC @ 10 V |
| Typ FET | N-Channel |
| Funkcia FET | - |
| Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) | 4.5V, 10V |
| Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) | 60 V |
| Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C | 57A (Tc) |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | V súlade RoHS |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako Sanken Electric USA Inc. EKI06108.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | EKI10198 | EKI06051 | EKI06075 | EKI04047 |
| Výrobca | Sanken Electric USA Inc. | Sanken Electric USA Inc. | Sanken Electric USA Inc. | Sanken Electric Co., Ltd. |
| Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Zníženie výkonu (Max) | - | - | - | - |
| Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C | - | - | - | - |
| Funkcia FET | - | - | - | - |
| Rds Zap (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Balík dodávateľov zariadení | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) | - | - | - | - |
| Typ FET | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| technológie | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
Stiahnite si EKI06108 PDF DataShety a dokumentáciu Sanken Electric USA Inc. pre EKI06108 - Sanken Electric USA Inc..
EKIN2-150DTRAeroflex (MACOM Technology Solutions)
EKIN2-246DTRAeroflex (MACOM Technology Solutions)
EKI-LM3S9D92Texas InstrumentsLM3S9D92 EVAL BRD
EKI10198Sanken Electric USA Inc.MOSFET N-CH 100V 47A TO220-3
EKI06075Sanken Electric USA Inc.MOSFET N-CH 60V 78A TO220-3
EKI07174Sanken Electric USA Inc.MOSFET N-CH 75V 46A TO-220
EKIN2-150HENI
EKI06051Sanken Electric USA Inc.MOSFET N-CH 60V 85A TO220-3
EKI04027Sanken Electric USA Inc.MOSFET N-CH 40V 85A TO220-3
EKI04036Sanken Electric USA Inc.MOSFET N-CH 40V 80A TO220-3
EKI10126Sanken Electric USA Inc.MOSFET N-CH 100V 66A TO220-3
EKI10300Sanken Electric USA Inc.MOSFET N-CH 100V 34A TO220
EKI07117Sanken Electric USA Inc.MOSFET N-CH 75V 62A TO220-3
EKI07076Sanken Electric USA Inc.MOSFET N-CH 75V 85A TO220-3Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.