- Jess***Jones
- 2026/04/17
Environmentálne informácie
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $12.536 | $12.54 |
Technické špecifikácie D16EET11NWHT
E-Switch - D16EET11NWHT Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako E-Switch - D16EET11NWHT
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | E-Switch |
| Napätie - DC | 24 V |
| Napájacie napätie - AC | 125 V |
| typ | Standard, Illuminated |
| Stýl ukončenia | Solder Lug |
| Funkcia prepínača | On-On |
| séria | D16 |
| Rozmery výrezu panelu | Circular - 16.00mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Prevádzková teplota | -20°C ~ 55°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Front |
| Mechanický život | 100,000 Cycles |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Napätie osvetlenia (nominálne) | 14 VAC/DC |
| Typ osvetlenia, Farba | Incandescent, White |
| Vlastnosti | - |
| Elektrický život | 50,000 Cycles |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 8A (AC), 6A (DC) |
| Farba - pohon / uzáver | White |
| obvod | SPDT |
| Základné číslo produktu | D16EET11 |
| Typ pohonu | Rectangular, Button |
| Označenie pohonu | No Marking |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9035 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako E-Switch D16EET11NWHT.
| Atribút produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | D16EET11KGRNWHT | D16EET11KREDWHT | D16EET12AWHT | D16EET12CWHT |
| Výrobca | E-Switch | E-Switch | E-Switch | E-Switch |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Stýl ukončenia | - | - | - | - |
| Napájacie napätie - AC | - | - | - | - |
| Typ pohonu | - | - | - | - |
| Rozmery výrezu panelu | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Farba - pohon / uzáver | - | - | - | - |
| obvod | - | - | - | - |
| Elektrický život | - | - | - | - |
| Funkcia prepínača | - | - | - | - |
| typ | - | - | - | - |
| Označenie pohonu | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Typ osvetlenia, Farba | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Napätie - DC | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Mechanický život | - | - | - | - |
| Napätie osvetlenia (nominálne) | - | - | - | - |
Stiahnite si D16EET11NWHT PDF DataShety a dokumentáciu E-Switch pre D16EET11NWHT - E-Switch.
D16EET11GGRNGRNE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
D16EET12AWHTE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
D16EET11JYELYELTRANSPE-SwitchSWITCH PB SPDT 8A 125V
D16EET12FGRNGRNE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
D16EET12CGRNE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
D16EET11HYELYELE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
D16EET11KGRNWHTE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
D16EET12CWHTE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
D16EET11KREDWHTE-SwitchSWITCH PB SPDT 8A 125V
D16EET11JREDREDE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
D16EET11JYELYELOPAQUEE-SwitchSWITCH PB SPDT 8A 125V
D16EET12CYELE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
D16EET11FREDREDE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
D16EET12E-SwitchSWITCH PB DPDT 8A 125V
D16EET12HGRNGRNE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
D16EET12JGRNGRNE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
D16EET11KGRNGRNE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
D16EET12HYELYELE-SwitchSWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125VVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.