DomovProduktyrezistoryChip rezistor - povrchová montážRCP0505W510RJEA
RCP0505W510RJEA Image
Obrázok môže byť reprezentáciou.
Pozrite si špecifikácie podrobnosti o produkte.
VýSLOVNá VOľBA
Spôsob platby
RCP0505W510RJEA - Vishay Dale
Výrobca Číslo dielu
RCP0505W510RJEA
Výrobca
Dale / Vishay
Allelco Číslo dielu
98D-RCP0505W510RJEA
záruka
1 rok záruka Allelco - Zistite viac
Stav skladu:
32,573 ks k dispozícii, nové a originálne
Opis dielov
RES SMD 510 OHM 5% 1.4W 0505
balíček
0505
Dátový hárok
RCP0505W510RJEA.pdf
Stav RoHs
ROHS3 kompatibilný
Naša certifikácia
Skladom: 32573
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
množstvo Jednotková cena Ext.cena
Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú dane a náklady, ktoré sa vypočítajú na stránkach objednávky.
technické údaje
Technické špecifikácie RCP0505W510RJEA
Atribút produktu Hodnota atribútu
Výrobca Dale / Vishay
tolerancia ±5%
Teplotný koeficient ±150ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0505
Veľkosť / rozmer 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
séria RCP
odpor 510 Ohms
Výkon (watty) 1.4W
Balík / puzdro 0505 (1412 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Prevádzková teplota -65°C ~ 155°C
Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) 0.025" (0.64mm)