- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DataShety
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN zastaranosť/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické špecifikácie ESMG160ELL822MN30S
United Chemi-Con - ESMG160ELL822MN30S Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako United Chemi-Con - ESMG160ELL822MN30S
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | Chemi-Con |
| Napätie - hodnotené | 16 V |
| tolerancia | ±20% |
| Veľkosť pozemnej plochy | - |
| Veľkosť / rozmer | 0.787' Dia (20.00mm) |
| séria | SMG |
| Ripple Current @ nízkej frekvencie | 2.5 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.7 A @ 100 kHz |
| hodnotenie | - |
| polarizácia | Polar |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Balík / puzdro | Radial, Can |
| Balík | Bulk |
| Prevádzková teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Životnosť @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozostup vedenia | 0.394' (10.00mm) |
| Výška - sedenie (Max) | 1.240' (31.50mm) |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - |
| kapacitné | 8200 µF |
| aplikácia | General Purpose |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | Not Applicable |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0040 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako United Chemi-Con ESMG160ELL822MN30S.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | ESMG160ELL682MLN3S | ESMG160ELL682MN25S | ESMG160ELL472MN20S | ESMG161ELL221MLN3S |
| Výrobca | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con |
| séria | - | - | - | - |
| Napätie - hodnotené | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Životnosť @ Temp. | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ripple Current @ nízkej frekvencie | - | - | - | - |
| tolerancia | - | - | - | - |
| Výška - sedenie (Max) | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalentná odolnosť série) | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| aplikácia | - | - | - | - |
| kapacitné | - | - | - | - |
| Veľkosť / rozmer | - | - | - | - |
| Rozostup vedenia | - | - | - | - |
| Balík / puzdro | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| hodnotenie | - | - | - | - |
| polarizácia | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Veľkosť pozemnej plochy | - | - | - | - |
Stiahnite si ESMG160ELL822MN30S PDF DataShety a dokumentáciu United Chemi-Con pre ESMG160ELL822MN30S - United Chemi-Con.
ESMG161EC3221MN25SUnited Chemi-ConCAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
ESMG160ETD101ME11DUnited Chemi-ConCAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
ESMG160ETD221MF11DUnited Chemi-ConCAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
ESMG160ETC221MF11DUnited Chemi-ConCAP ALUM 220UF 20% 16V RADIALVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.