DomovProduktykondenzátoryHliníkové elektrolytické kondenzátoryESMG160ELL822MN30S
ESMG160ELL822MN30S Image
Obrázok môže byť reprezentáciou.
Pozrite si špecifikácie podrobnosti o produkte.
VýSLOVNá VOľBA
Spôsob platby
ESMG160ELL822MN30S - United Chemi-Con
Výrobca Číslo dielu
ESMG160ELL822MN30S
Výrobca
Chemi-Con
Allelco Číslo dielu
98D-ESMG160ELL822MN30S
záruka
1 rok záruka Allelco - Zistite viac
Stav skladu:
609,353 ks k dispozícii, nové a originálne
Opis dielov
CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL
balíček
Radial, Can
Dátový hárok
ESMG160ELL822MN.pdf
Stav RoHs
ROHS3 kompatibilný
Naša certifikácia
Skladom: 609353
Požadované polia sú označené hviezdičkou (*)
Pošlite prosím RFQ, okamžite odpovieme.
množstvo
technické údaje
Technické špecifikácie ESMG160ELL822MN30S
Atribút produktu Hodnota atribútu
Výrobca Chemi-Con
Napätie - hodnotené 16 V
tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.787' Dia (20.00mm)
séria SMG
Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.5 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7 A @ 100 kHz
hodnotenie -
polarizácia Polar
Balík / puzdro Radial, Can
Balík Bulk
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394' (10.00mm)
Výška - sedenie (Max) 1.240' (31.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
kapacitné 8200 µF