DomovProduktyInduktory, cievky, tlmivkyPevné induktory0603DC-56NXGRW
0603DC-56NXGRW Image
Obrázok môže byť reprezentáciou.
Pozrite si špecifikácie podrobnosti o produkte.
VýSLOVNá VOľBA
Spôsob platby
0603DC-56NXGRW - Coilcraft
Výrobca Číslo dielu
0603DC-56NXGRW
Výrobca
COILCRAFT
Allelco Číslo dielu
98D-0603DC-56NXGRW
záruka
1 rok záruka Allelco - Zistite viac
Stav skladu:
11,016 ks k dispozícii, nové a originálne
Opis dielov
FIXED IND 56NH 1.03A 260MOHM SMD
balíček
0603
Dátový hárok
0603DC-56NXGRW.pdf
HTML Datashet
0603DC.pdf
Stav RoHs
ROHS3 kompatibilný
Naša certifikácia
Skladom: 11016
Chcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
množstvo Jednotková cena Ext.cena
Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú dane a náklady, ktoré sa vypočítajú na stránkach objednávky.
technické údaje
Technické špecifikácie 0603DC-56NXGRW
Atribút produktu Hodnota atribútu
Výrobca COILCRAFT
typ Drum Core, Wirewound
tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení 0603
Veľkosť / rozmer 0.067" L x 0.039" W (1.70mm x 0.99mm)
tienenie Unshielded
séria 0603DC
hodnotenie AEC-Q200
Q @ Freq 72 @ 900MHz
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Balík Strip
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Materiál - jadro Ceramic
Frekvencia indukčnosti - test 200 MHz
indukčnosť 56 nH
Výška - sedenie (Max) 0.035" (0.89mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.85GHz
Vlastnosti -
DC odpor (DCR) 260mOhm Max
Aktuálne hodnotenie (AMP) 1.03 A