- Jess***Jones
- 2026/04/17
Zostava/pôvod PCN
Multiple Devices Location 04/Sep/2019.pdfHTML Datashet
T Series Sub Mini Toggle Datasheet.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.792 | $6.79 |
Technické špecifikácie T105MH9ABE
C&K - T105MH9ABE Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako C&K - T105MH9ABE
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | C&K |
| Napätie - DC | 20 V |
| Napájacie napätie - AC | 20 V |
| Stýl ukončenia | PC Pin |
| Funkcia prepínača | Mom-Off-Mom |
| séria | T |
| Rozmery výrezu panelu | - |
| Balík | Bulk |
| Prevádzková teplota | -30°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Ochrana proti vniknutiu | - |
| Napätie osvetlenia (nominálne) | - |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Typ osvetlenia, Farba | - |
| osvetlenie | Non-Illuminated |
| Vlastnosti | Epoxy Sealed Terminals |
| Elektrický život | 30,000 Cycles |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 0.4VA (AC/DC) |
| obvod | SPDT |
| Závitová vložka | Unthreaded |
| Základné číslo produktu | T105M |
| Typ pohonu | Standard Round |
| Materiál pohonu | Brass, Chrome Plated |
| Dĺžka pohonu | 5.33mm |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako C&K T105MH9ABE.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | T105MH9AVBE | T105M1H9AVBE | T105LH9ABE | T105LH9AVBE |
| Výrobca | C&K | C&K | C&K | C&K |
| osvetlenie | - | - | - | - |
| obvod | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funkcia prepínača | - | - | - | - |
| Typ pohonu | - | - | - | - |
| Napätie - DC | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napájacie napätie - AC | - | - | - | - |
| Dĺžka pohonu | - | - | - | - |
| Prevádzková teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Elektrický život | - | - | - | - |
| Stýl ukončenia | - | - | - | - |
| Typ osvetlenia, Farba | - | - | - | - |
| Rozmery výrezu panelu | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ochrana proti vniknutiu | - | - | - | - |
| Závitová vložka | - | - | - | - |
| Napätie osvetlenia (nominálne) | - | - | - | - |
| Materiál pohonu | - | - | - | - |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| séria | - | - | - | - |
Stiahnite si T105MH9ABE PDF DataShety a dokumentáciu C&K pre T105MH9ABE - C&K.
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.