- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Dizajn/špecifikácia PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfZostava/pôvod PCN
2.73KHz.pdfDataShety
Cylindrical Battery Holders.pdfEnvironmentálne informácie
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepšiu cenu?
pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.
| množstvo | Jednotková cena | Ext.cena |
|---|---|---|
| 1+ | $20.88 | $20.88 |
Technické špecifikácie MG00L1NCQD
C&K - MG00L1NCQD Technické špecifikácie, atribúty, parametre a časti s podobnými špecifikáciami ako C&K - MG00L1NCQD
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca | C&K |
| Napätie - DC | 28 V |
| Napájacie napätie - AC | 125 V |
| Stýl ukončenia | PC Pin |
| séria | M |
| Rozmery výrezu panelu | Circular - 6.60mm Dia |
| Balík | Tray |
| Počet pozícií | 12 |
| Počet pólov na palube | 1 |
| Počet palúb | 1 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole |
| Index sa zastaví | Continuous |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Vlastnosti | - |
| Hĺbka za panelom | 11.44mm |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | 250mA (AC/DC) |
| Časovanie kontaktu | Non-Shorting (BBM) |
| Kontaktný materiál | Copper Alloy |
| Kontakt Dokončiť | Silver |
| Obvod na palube | SP12T |
| Základné číslo produktu | MG00L1N |
| Angle of Throw | 30° |
| Typ pohonu | Flatted (3.17mm Dia) |
| Dĺžka pohonu | 10.16mm |
| ATRIBúT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | ROHS3 kompatibilný |
| Úroveň citlivosti vlhkosti (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9020 |
Tri časti napravo majú podobné špecifikácie ako C&K MG00L1NCQD.
| Atribút produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Číslo dielu | MG00L1NCQF | MG00S1NCQD | MG00L1NZQD | MG00S1NZQD |
| Výrobca | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Počet pólov na palube | - | - | - | - |
| Kontaktný materiál | - | - | - | - |
| Rozmery výrezu panelu | - | - | - | - |
| Základné číslo produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hĺbka za panelom | - | - | - | - |
| Počet palúb | - | - | - | - |
| Vlastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napájacie napätie - AC | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontakt Dokončiť | - | - | - | - |
| Obvod na palube | - | - | - | - |
| Angle of Throw | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aktuálne hodnotenie (AMP) | - | - | - | - |
| Napätie - DC | - | - | - | - |
| Dĺžka pohonu | - | - | - | - |
| Počet pozícií | - | - | - | - |
| Časovanie kontaktu | - | - | - | - |
| Stýl ukončenia | - | - | - | - |
| Index sa zastaví | - | - | - | - |
| séria | - | - | - | - |
| Typ pohonu | - | - | - | - |
Stiahnite si MG00L1NCQD PDF DataShety a dokumentáciu C&K pre MG00L1NCQD - C&K.
MG01DATMA1Infineon TechnologiesMG01DATMA1
MG002BMAGICIGBT Module
MG010100NOIGBT Module
MG01-HRR1-03-100SYSTRONDONNER
MG01-HRR2-03-100SYSTRONDONNERVaša e -mailová adresa nebude zverejnená.
| Spoločné krajiny logistické časové odkazy | ||
|---|---|---|
| Región | Krajina | Logistický čas (deň) |
| Amerika | Spojené štáty | 5 |
| Brazília | 7 | |
| Európa | Nemecko | 5 |
| Spojené kráľovstvo | 4 | |
| Taliansko | 5 | |
| Oceánia | Austrália | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Ázia | India | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Stredný východ | Izrael | 6 |
| Referencia o poplatkoch za prepravu DHL a FedEx | |
|---|---|
| Poplatky za prepravu (kg) | Referenčný DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepšiu cenu? pridať do CART a Odoslať RFQ Teraz vás okamžite kontaktujeme.